Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Duratec HE 2litres benzin...

I3LaCkiNMaN kérdése:

A Duratec HE 2litres benzin motor, (ugye a Mazda fejlesztette ekkorjába e motrot) mekkora töltőnyomást bírna el anélkül hogy a motor élettartamát lerövidítse egy turbó?

Figyelt kérdés
Én 0.5 bár-ra tippelnék, de lehet ez túl sok volna neki ! Keret megvan az átalakításhoz ! Minden okos választ meghalgatok ! Kiveve akik le akarnak róla beszélni !

#turbó #duratec he 2.0
2019. máj. 15. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem abban alu dugattyú van az meg ennyit nem fog kibírni. De vehetsz bele kovi dugót és hajtórudat azzal már simán menni fog a +0.6-1bar ( ha megfelelő rövidebb hajtórudat kap ).


Gyári béléssel felejtős.

2019. máj. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ezt a szerelővel le kell tárgyaljam, elvégre ő kell tudja hogy mit rendel és hogy csinálja !
2019. máj. 15. 23:07
 3/5 D. Brasco ***** válasza:
2019. máj. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 ó máj gád, de jó hogy ezt anno nem láttam :D
2019. máj. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oda írtam véletlen, nem is tudom miért, de ide is leírom :) Nagyon vicces vagy, és azok is akik a "nídfószpíd"-et emlegetik! csak lássatok nagyot, ha talán, valaki, akárki nézi a YT-on a jó kis autós Vlogot, a sötét repülés vlogját ;-) mêg pár hónap és kész a hobby !
2019. máj. 20. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!