Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha vezetni tanulok mennyi a...

Ha vezetni tanulok mennyi a maximalis ido amit egy nap vezethetek az autossuliban?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam h max 2 ora egy nap. Valahol meg h maximalisan 2*2 óra vezethető,egy óra szünettel a ketto között. Melyik az igaz?
2019. máj. 16. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
39%

Vezetői engedéllyel egy nap legfeljebb 9 óra vezethető, megtartva közte 45 perc pihenőt. Ezután aznap az a sofőr többet nem vezethet.

Tanulókocsiban 2 órát vezetnek és ebben benne kell hogy legyen a rutin, illetve a lakott területen és azon kívül történő vezetés. Ezt az oktató dönti el a tanuló képességétől függően, hogy milyen ütemben haladnak.

2019. máj. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

És ezt a napi 9 óra maximumot személyautónál honnan vetted?

2x2 órát vezethetsz, annál többet nem tudom, de szerintem annyi elég is egy tanulónak, utána már elfárad és hamarabb hibázik, nem annyira fogékony.

2019. máj. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez sokat segitett
2019. máj. 17. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!