Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson tuning? Megéri vagy sem?

Simson tuning? Megéri vagy sem?

Figyelt kérdés

Szóval B kategóriás jogosítványom van, ezért a Simson jöhet szóba. 1-1,5 éve Simsonozok, de váltani szeretnék egy fürgébb motorra, mert a 55-60 km/h-s végsebesség kezd kicsit kevés lenni. Jelenleg egy S50-es motorom van, ami nem igazán alkalmas tuningra.


A másik ötlet az, hogy leraknám az A2 kategóriás jogsit, és olyan 500-600 ezerért lehet kapni Suzuki GS-t vagy Kawasaki ER5-t. 19 éves vagyok, azonban ehhez még várnom kellene 2-3 évet, míg összegyűjtök annyi pénzt.


Ha a tuningolásnál maradnék (tudom, hogy ez is zsebbenyúlós és tisztába vagyok a lehetséges következményeivel), akkor az alábbi a tervem.

S51 blokk, gyári 4 sebességes váltó, 60/2-es henger, Mihu féle minituning, erősített főtengely, koyo csapágyak, viton szimeringek, Dellorto karburátor, Ducati gyújtás, tervezett belsőrezonátoros kipufogó. Illetve optikailag is egyedi külsőt kapna. Inkább olyanok válaszát várom, akiknek már volt dolguk tuninggal és már van velük tapasztalata.


Kötekedők kérem hanyagoljanak.



2019. máj. 20. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Az elképzelés a simora eleg jo, tetszik. Szerintem vágj bele.
2019. máj. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 D. Brasco ***** válasza:
Szerintem meg add el aztan csinald meg az A2-t es vegyel egy normalis motort!
2019. máj. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2.-nál a pont!
2019. máj. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2.-nak:

A jelenlegit adjam el, vagy majd a tuningolt Simson-t?

2019. máj. 20. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!