Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az új Fiat Tipo van olyan...

Az új Fiat Tipo van olyan kényelmes mint a francia autók?

Figyelt kérdés
Jelenleg Megane 2-t használok amit nagyon szeretek csak kissé öregecske már. Eddig zsinórban öt Renault használtam amikkel meg is voltam elégedve azonban most kipróbálnék egy másik márkát is. Régebben használtam rövid ideig Fordot amelynek nagyon kemény rugózása volt a Renaulthoz hasonlítva.
2019. máj. 21. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ültem az új Tipóban és egy új Peugeot 308-asban és 3008-ban is. Magasan verik kényelemben, menetkomfortban ezek a franciák a Tipót, de szerintem árban is felette vannak. Renault-ról nem tudok nyilatkozni, újban nem ültem.
2019. máj. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. máj. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a Fiat Tipo egy kifejezetten "fapados" kocsi, ami az ülésekben is eléggé kiütközik, de ár/érték arányban ver mindent.
2019. máj. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 4.5 misiből inkább egy Megane 1.3 Tce-t vennék.

Nagyon brutálul viszi a kényelmes és csendes kasznit.

2019. máj. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!