Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért kell lestrapált, sokéves...

Miért kell lestrapált, sokéves, használt szarokat venni?

Figyelt kérdés

Tonna számra olvasni kérdéseket, 2000 év körüli "márkás" kocsikról (audi, bmw, stb.). Bennük van sok százezer kilométer, kitudja hány tulaj volt előtte, ők hogyan kezelték, szervizelték a kocsit. Értem én, hogy nem telik mindenkinek új 10 milliós audira, de akkor ha kevés pénze van, mért egy 20 éves "luxus" márkás kocsit vesz?...

És ezek miatt szólják le ezeket a márkákat. BMW szar, merci szar, audi szar, és sorra lehet ezeket olvasni, amikor ha egy új, szalonból vett kocsija lenne, akkor évekig még csak hozzá se kéne nyúlni, kötelező szervizt leszámítva. Nekem sincs pénzem ilyen kocsikra, de akkor nem állok neki egy régebbi, agyon használt darabot keresni. Ha van 4 millióm egy új kocsira, nem fogok 2010 körüli audit/BMW-t venni, hanem veszek egy új opel Corsát, vagy Suzukit. (Most csak mondtam egy példát.)

És jó, elismerem, hogy sokaknak ennyi pénze sincs kocsira, de akkor is mi a bánatért kell A6os audit venni 1,5 millióért, ami 20 éves? Csak arra jó, hogy első szerviznél kapjon egy milliós számlát, aztán rendes alkatrészek helyett valami utángyártott szart belerakjon, ami kibír fél évet, és kezdődhet elölről.. 1,5 millióért lehet venni, egy 5-6 éves, viszonylag jó állapotú kocsit.



2019. máj. 23. 16:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Lehet annak szánták, de árban nem lett túl prémium. Egy korabeli 330 kupéért a Cougar árának a dupláját kérték.
2019. máj. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

@John_McClane


Így van, és nem is lett nagy sláger, inkább csak 1-2 országban van tábora. Ettől függetlenül szerintem szép, egyedi, és jól, de nem feleslegesen felszerelt. Nyilván a Ford nem BMW.

2019. máj. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!