Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meg tudom szokni, hogy felvált...

Meg tudom szokni, hogy felváltva vezetek 5 féle különböző váltós autót?

Figyelt kérdés

Egy régi amerikai kormány-automata váltós hobbi autóm (OT), és egy tiptronic-os 2000-es évek eleji Audim van. Viszont hamarosan céges autóm lesz, ami elég korlátozottan lesz használható, így nem tervezek az eddigi kettőtől megválni. Emellett a feleségemnek most vettünk egy sima manuális váltós Cliot egy éve, néha ezt használom, ha az enyém rossz, vagy szervízbe kell vinni vagy ilyesmi. A fiamnak meg egy fokozatmentes automata váltósa van.

Meg lehet szokni, hogy ennyi féle fajta különböző váltós autót használok egyszerre, vagy baleset veszélyes és inkább hagyjam valamelyiket legalább?



2019. máj. 24. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindent meg lehet szokni, víz alatt is csak az első 5 perc nehéz. Kölcsönzőben kb 30 félét ismertem meg. Nyugi.
2019. máj. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van már tapasztalatod, akkor kb 3,5 perc alatt hozzá lehet szokni bármilyen autóhoz.
2019. máj. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 veterán vas ***** válasza:
70%

Ha nem görcsölsz, hogy Úristen most mit is kapcsoljak és hova?

akkor egy idő után már észre sem veszed. Csak beleülsz, és "jön az úgy magától".

Ne aggódj! ;)

2019. máj. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Simán meg lehet szokni, jelenleg hajtok egy automata Mecedest, egy kéziváltós Opelt Vectrat, egy kéziváltós Opel Corsat, és egy Ladát. Ha minden jól megy akkor jön még egy Volvo ezek mellé. Soha nem éreztem azt, hogy nehéz lenne megszokni, pedig volt olyan, hogy kiszálltam az egyikből és máris ültem bele a másikba.
2019. máj. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
facepalm
2019. máj. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Oké, telik három embernek öt autóra, pacsi.

Felváltva vezetek automata és manuális személyautókat, fokozatmentes és powershift-es traktorokat, sőt néha néha még 3x2x2 sebességes teherautót is.

Egyáltalán nem okoz gondot egyikből a másikba átülni

2019. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó neked. Ha van cseppnyi érzéked a vezetéshez, nem is kell majd idő, hogy alkalmazkodj.
2019. máj. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!