Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől lehet alacsony egy autó...

WallStreet kérdése:

Mitől lehet alacsony egy autó alapjárata?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Adott egy 1996-os évjáratú renault megane 1 75 LE 1.6-os benzines szgk.(K7m720 motorkóddal ellátva)


A kérdésem az lenne,hogy mitől produkálhat olyan hibát az autó,hogy ingadozik az alapjárat,a teljesítményt nem adja le,főleg meleg a motornál?

A mai nap vásároltam egy vadonatúj alapjárati motort ugyanis a régi már nem is volt jó állapotban és gondoltam majd talán egy új segíteni fog.Amint beszereltem egy darabig beállt az alapjáratom normális értékre, aztán amikor ezt elhittem ugyanúgy kezdődött az ingadozás,már-már majdnem lefulladt az autó az alacsony fordulatszám miatt és kb úgy remegett mint egy mosógép.Valakinek valami ötlet?



2019. máj. 25. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
ez bizony rönó szerviz. Ott a legbiztosabb a meoldás.
2019. máj. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én autómban hasonló volt a gond és ott a pillangószelep tisztítás, és a hőgomba cseréje megoldotta a gondot. A hőgomba a 90 fokos motort úgy érzékelte, hogy 25 fokos, így rosszul volt keverve a levegő és benzin arány, míg a pillangószelep nemes egyszerűséggel koszos volt. A kettő egyvelege okozta ezt nálam, ami nálad is van. Én ezt a kettőt nézetném meg első körben, mert leírás alapján hasonló a gondod.
2019. máj. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!