Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónál figyelembe kell...

Első autónál figyelembe kell venni rutin nélkül, hogy milyen autót választ az ember? Adott 3 millió forint, de nem tudom hogyan merre?

Figyelt kérdés
Minél jobban kihasználva a keretet egy jó autót venni és igyekezni nem totálkárosra törni, vagy egy 2005-2007 körülit, km-ben pedig ~130-150e a határ. Itt viszont kétséges hogy komoly bukás nélkül eltudnám-e adni, míg a fiatalabbat könnyebben megveszik, csak egy valamire való autóban is már 6-8 évesen benne van bőven 130e km, felhasználástól függően.
2019. máj. 28. 22:07
 1/10 anonim válasza:
0%

Szia!


Most elég fáradt vagyok de röviden leírom.

Nem tudom mekkora autót akarsz de én ennyi pénzből egy Mazda 3-at vagy Mazda 6-ot vennék. Ebbe vagy kicsit ujabb év járatba gyönyörű, jó felszerelt, megbízható autót kapsz.

Nézzeges utána, csupa jót fogsz róla találni.

Sok szerencsét! (Mazda tulajdonos)

2019. máj. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mazdát és Fordot vettem számításba, úgy hallottam jól vezethetők, minél nagyobb motorral.
2019. máj. 28. 22:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg rohad is mindkettő tisztességesen :D


Ma már minden normális autó jól vezethető, ezt a szempontot nem nagyon értem.


10 éves autónál 130-150 000km az nem túl sok, inkább már átlag alatti használatot jelent - mindenki alacsony futásút keres lehetőleg aprópénzért, nem véletlenül tekerik az órákat ész nélkül.


Rutin nélkül fontos a minél nagyobb motor,így lesz egyenes út a KSH statisztikába való instant bekerüléshez :D


felnéztem a használtautóra, ennyiért keveset futott értelmes benzines Mondeot nem találtam. 2.4-es Honda Accordot még úgy sem. Lehet rosszul értelmeztem a nagy motor kérdést, 2 liter alá nem mentem.

Jó Accordból van egy 14 éves 58 000km-es... hát én inkább valami fiatalabb kocsit néznék ennyiért. Lehet nem olyan menő, de kevesebb a szívás vele.

2019. máj. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagy köbcenti olyan 1.8-tól-2literig, nem zárkóznék el egy 1.6os turbós autótól sem, ha találnék valami infót arról hogy jók, de ugye ezt majd az idő megmondja, úgy 15 év után :)

Az Accordot ismerősök, és egy családtag is említette, de a sokat futott témára nem tértek ki.

2019. máj. 28. 23:36
 5/10 anonim ***** válasza:

Befektetésnek sem jó egy autó,valamint összetörni sem éri meg.

Ami tetszik és van rá pénzed,vedd meg.

2019. máj. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben vennék valami szakadt Suzukit, azon gyakorolnék, mondjuk egy évig, télen is, nyáron is, azt nem kellene félteni, mellette meg gyűjteném tovább a pénzt, utána meg vennék egy új Daciát. Saját történetem is ez. Abszolút meg vagyok elégedve az autóval.
2019. máj. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nézegeted az autókat, ráguglizol a típushibákra, véleményeket olvasol (pl [link]
2019. máj. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2019. máj. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

3 millió a keret és megint be kell böfögni a Swift-et…


Kérdező,

ha valaki nem kezdő akkor is figyelembe kell venni milyen autót vesz.

3 millióból nagyon széles a paletta, pláne, hogy se méret se üzemanyag se semmi megkötés nincs.

Így értelmes választ nem nagyon lehet mondani.

Én néznék egy Astra-t, Golf-ot, de így a fenti infók hiányában ez halovány tipp

2019. máj. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én azt csinálnám hogy vennék pár százért egy kisautót. Jól begyakorolnék vezetni. Gyűjtenék még pénzt és vennék egy újat utána. De te tudod Szandi mit csinálsz.
2019. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!