Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó márkát, típust...

Milyen autó márkát, típust ajánlotok? Francia autót tényleg nem érdemes venni?

Figyelt kérdés
Autót szeretnék venni,a keret 1.5 millió FT,eddig Opel Vectrát,Volkswagen Passatot,Ford Mondeót nézegettem.Ha tudnátok személyes tapasztalotokat írni az jó lenne :)

2019. máj. 29. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
11%

Francia tényleg nem jó annyira, meg az olasz se (Fiat)

A német autók jó választás lehet.

2019. máj. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Ennyi pénzből olyat vegyél, ami valóban jó állapotban van, legyen az olasz, francia, német, japán, koreai.
2019. máj. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Franciát is lehet venni ha egyben van, nincs lefingva. Nem voltam francia-párti, most sem vagyok túlzottan, de ez a kijelentés nem igazán helytálló, hogy " nem érdemes".
2019. máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Én 1 milliót áldoztam egy nem túl fiatal, 2004-es peugeot 407re, igaz még csak fél éve vásároltam, de azóta egy rossz hangot sem adott, nem hogy probléma lett volna vele. Előző autóm egy renault megan volt, 10 év alatt semmi extra baja nem volt. Nem értem mi a probléma a francia autókkal.
2019. máj. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Erdekes csak franciank volt es soha sehol nem hagyot csendben

A valto egy hanyas de elvisz abol bbe es kenyelmes csendes autom van ami nekem tobbet er, nekem ez az elmeny nem a 6 seces 0-100

2019. máj. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha itt olvasgatsz a kérdések közt , láthatod hogy a német autókkal van a legtöbb baj.

Mindegy hogy milyen márka , ha rendbe van akkor nem számít.

2019. máj. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Világéletemben francia autóim voltak. Renault Clio, Mégane.

Az utóbbival 8 évig furikáztam, pedig a munkám miatt sokat kell vezetnem. Azt eladtam, és vettem egy szintén Renault Mégane-t ezelőtt 3 éve. soha semmi bajom nem volt vele.

Ez a "francia autók rosszak" egy urban legend, aminek ma már semmi alapja nincs.

Az elektronikai dolgokkal addig volt zűr néha, amíg Németországban gyártották, a mostani Mégane-om már nem ilyen.

2019. máj. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sasa62 válasza:
100%
De jót nevetek mikor így franciáznak egyesek, mert nem-tudják mit beszélnek, húsz éven át egy Bx et használtam,elvitt mindenhová, másfél éve nyugdíjba vonult 33 évesen,most egy 2014-es Grand Picassót kormányozhatok, azóta csak egy olajcsere s tankolás volt a dolgom, azt hiszem ezt sokan szeretnék napi használat mellett szintén tapasztalni....
2019. máj. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!