Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Te megengednéd egy friss...

Te megengednéd egy friss jogsis haverodnak, hogy vezesse az autód?

Figyelt kérdés

2019. máj. 30. 15:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. máj. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, hogy hogy áll hozzá a vezetéshez.

Ha kezdő vezetőnek megfelelő óvatossággal, akkor könnyű vezetési körülmények között (jó látási viszonyok, száraz út, nem nagy forgalom) miért ne gyakoroljon. Senki nem született Schumachernek.

De ha azt hiszi magáról, hogy a jogsi után egy hónappal ő már született Schumacher, és elvinné az autómat csapatni egyet a hétvégén - akkor inkább menjen busszal.

2019. máj. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én senkinek nem engedem,hogy az én autómat vezesse...
2019. máj. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

NEM, autót nem adok kölcsön és nem kérek kölcsön.

Ugyanis még a legjobb vezetövel is elöfordulhat, hogy balesete lesz, valaki belemegy vagy akármi más, és ezzel garantáltan megvan a kölcsönkérö fél hibáztatása meg az összeveszés.

2019. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
NEM
2019. máj. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

Könyvet, nőt, autót nem adunk kölcsön.

Soha, senkinek. Se barátnak, se rokonnak, se az atyaúristennek.

Majd megtanulod te is.

2019. máj. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
én egyedül fateromnak engedem meg, senki másnak. neki is csak akkor, ha nincs más választásom.
2019. máj. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Soha!
2019. máj. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy mióta van jogosítványa az illetőnek. Rajtam kívül még senki nem vezette az autómat. Kivéve persze szervizben amíg az udvarról beállnak vele a műhelybe. Amúgy a kötelező biztosítást is úgy kötöttem, hogy csak én vezetem az autót. Így adtak egy kis kedvezményt a díjból.
2019. máj. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem adnám oda. Mondom úgy, hogy nekem többen átadták a volánt friss jogsisként, de látszott rajtuk, hogy nem szívesen. Hiába legjobb barát meg testvér.


Egyrészt belegondolok milyen baromságokat tudtam csinálni friss jogsisként, én sem örülnék neki, ha fordítva ugyanazt csinálná valaki. Sőt, azt vettem észre, minél jobban megtanulom, megszeretem a vezetést, annál kevésbé szívesen adom át a kormányt a saját kocsimban másoknak. Hiába tudom, hogy tőlem sokkal rutinosabb sofőrök.

2019. máj. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!