Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van, hogy ti is csak azért...

Van, hogy ti is csak azért jártok katalógusos órára, hogy még 5-6 haverodnak is aláírd? Volt, hogy a tanár észrevette a csalást?

Figyelt kérdés

2018. okt. 10. 17:49
 1/6 A kérdező kommentje:
*aláírjátok
2018. okt. 10. 17:50
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahova most jàrok az egy kis szak, a tanàrok mindenkit ismernek , így elég nehéz lenne kivitelezni. Régebben ahova jàrtam, ott egyszer volt gond, ugyanis kb 20-an voltunk, a lapon meg kb. 80 név volt. (és igen, észrevette).
2018. okt. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Gerinctelenség. Nem csinálunk ilyet.
2018. okt. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Első félévemben környezetvédelemből volt ilyen, ott 100-an voltunk az előadáson(papíron) de max 30-40 fő volt bent egy-egy órán, a tanárt nem zavarta különösebben(bár nem értem, hogy akkor miért íratott katalógust). Sok értelme nem volt annak az órának, és korán is volt, úgyhogy ha bementem akkor másik 2-3 emberrel voltam annyira jóban, hogyha nem voltak ott, akkor beírtam őket, vice versa ők is engem, ha én nem voltam bent, de ők igen.

Viszont gépszerkezettanból nem lehetett ilyet eljátszani, gyakorlaton névsorolvasás, előadáson pedig ad hoc jelleggel katalógus,(név, neptun kód, aláírás + sorszám) és a tanár megszámolta, hogy hányan vannak a teremben, és hányadik az utolsó felírt név utáni sorszám. Először volt jó pár plusz név, de körbe adta újra a katalógust, hogy húzzuk ki, aki nincs itt, mert ha nem, akkor óravégén fényképes igazolvánnyal új katalógus nála személyesen, és aki az egyiken rajt van a másikon nincs, annak aláírás megtagadva.(mire vissza ért a katalógus, minden plusz név lekerült róla, és a többi alkalommal sem voltak plusz nevek ezután nála)

2018. okt. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Régen csináltuk persze. Most egy kis szakon tanítok, ahol kevesen vannak (10-12), elég feltűnő lenne. Ezért nem is csinálok katalógust, van bennem ennyi büszkeség. Járjanak miattam, ne kényszerből.
2018. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Nem értem miért pontoztátok le az ötödik válaszadót, én is több értelmét látom annak ha tényleg csak az jár be akit érdekel az előadás. Nálunk a szociológia pont ilyen, kevesen vagyunk, szinte csak azok akik bírjuk a tanárt (valami rohadt jól ad elő, és baromi jó kisugárzása van) és az érdekes, interaktív az óráit.

2018. nov. 26. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!