Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ritkán előfordul, hogy indítás...

Ritkán előfordul, hogy indítás után nehezen áll be az alapjárat, ötletek?

Figyelt kérdés
Tényleg ritka, 2-3hetente egyszer fordul elő, hibakód nincs, üzemanyag szűrő cserélve. Indítózás előtt mindig várok, hogy elaludjanak a piktogrammok, tehát nem indítok rá hamar. Ha adok neki egy kis gázt, akkor beáll az alapjárat, addig ugy csinál mintha le akarna fulladni, de probál kompenzálni a gép és végül is nem fullad le. Egyszer olyan is volt, hogy viszonylag sokat kellett indítózni. Ezen kívül mindig pöccre indul télen-nyáron, a tankot mindig tele töltöm egy kattanásig és azonnal megyek kútra ha jelez a led. Még nem hagyott ott sehol, de kezd ez zavarni, jön a nyár, megyünk nyaralni alig egyéves kisgyerekkel, felkészült akarok lenni. Szerelőhöz ezzel nem tudok menni, nem tudom előidézni a hibát és rendszert sem találok benne. Nagyon figyelek a karbantartásra, minden előírt cserét betartok, még hűtőfolyadékot is kétévente cserélem. Betáraztam gyujtotrafobol, de lehet kellene egy benzinszivattyú is ha gáz van..Ötletek, hogy hova nyuljak ha van vmi?
2019. jún. 1. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt kb. 1000 féle hiba okozhatja, de mivel még típust sem írtál, ezért inkább 10000.
2019. jún. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ohh bocsánat akartam írni típust, lemaradt. Mazda 323F 1.6 benzin.
2019. jún. 1. 22:36
 3/3 anonim ***** válasza:

alapjárati motor, folytószelep-állás-érzékelő?


Bár tényleg lehet kismillió oka, ezt ilyenkor eléggé totó-lottó.

2019. jún. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!