Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nézik le azokat akik...

Miért nézik le azokat akik gyári munkások, szakmunkások. Stb, és Mercedessel, BMW- vel Volvoval stb stb-vel járnak? .

Figyelt kérdés
Nem ilyen 1999-es kategóriára gondolok hanem 5-10 évesekkel. Kollégámnak is 2013-as opel insigniája van és az ilyen 1-es swiftes kollégák azon pörögnek ha baja lesz nem birja javíttatni stb... akinek ilyen autója van kötelező orvosnak, ügyvédnek, vállalkozónak lennie?

2019. jún. 2. 15:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon egyszerű a dolog. Szép és viszonylag friss kocsi ez, ezért irigyek a többek rá. Ez csak irigység, semmi más.,
2019. jún. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
6%

Azt mondják nálam okosabb emberek, hogy olyan árban kell autót venni, ami kijön kb. 6 havi fizetésből.


[link]

2019. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem nézik le, tévedésben vagy
2019. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
irigység
2019. jún. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Insignia fenntartasa nem draga, foleg ha jo allapotban van mert akkor szerelni sem kell.

Egy 15 eves autora tobbet rakolt az ember mint egy fiatalra.

En szakmunkas vagyok, felesegem boltban dolgozik es megis fenntudunk tartani egy 2 eves autot. Nincs semmi baja, olajcsere kell neki, tankolni kell es kesz.

Ha oreg autonk lenne akkor arra tobbet kellene kolteni mert elojonnek olyan dolgok hogy uj vezermuszij, fektarcsak, fekbetet, elromlik pl a uzemanyag szivattyu, gyujtaseloszto, stb.

2019. jún. 4. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
49%
Én diplomás közalkalmazott vagyok. Jóval kevesebbet keresek, mint egy gyári munkás. Ennek ellenére abszolút nem megterhelő az 1 éves autóm fenntartása. Igaz ez nem BMW, csak egy alsó-középkategóriás autó. Ahogy előttem írták szervizre az éves olajcserén kívül mást még nem költöttem. De ha be is döglene rajta valami, még évekig garanciális az autó. Ami drágább egy relatív régebbi autóhoz képest, az a biztosítás és az adó. A teljes körű Casco meg egyenesen horror áron megy. 1 év után le is mondtam, csak lopásra és elemi kárra kértem, ami ötöd áron megy mint a teljeskörű. Ez még belefér.
2019. jún. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Laylah ***** válasza:
Nálunk a legtöbbet keresők olyan 2500 Ft körüli órabéren vannak, 3/3, 12 órában. 16 nappal, mindenféle túlóra, pótlék és egyéb juttatás nélkül ez így is nettó ~320k...
2019. jún. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Tudod az emberek mindenkit le akarnak nézni. Nézz körül ezen az oldalon. Olyan kicsavart gondolatmeneteket látsz ahol a nyomorult megmagyarázza hogy a másiknak jobb autója, szebb háza, jobb nője és mindene van, de valójában mégis le kell nézni mert ez és ez.


Nem kell foglalkozni az emberekkel.

2019. jún. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!