Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A robogóm (Honda Dio) először...

Komiszár kérdése:

A robogóm (Honda Dio) először csak jobbra nem akart indexelni, aztán balra se, és ezzel párhuzamosan az üzemanyagszintet se mutatta. Nem is kattog az indexrelé. Szerintetek mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

#index #üzemanyagszint mutató
2019. febr. 10. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem jut oda az akku feszültsége (már ha van) ahova kéne.
2019. febr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy valahol meg van törve a vezeték? Mert világítás és a féklámpa világít!
2019. febr. 10. 21:26
 3/6 anonim ***** válasza:
SZépen végig kell menni a vezetékeken és megkeresni a kontakt hibát. Lehet törés, szakadás de az is lehet hogy csak lecsúszott a rádugós kábel vég.
2019. febr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a segítséget!
2019. febr. 11. 16:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Az Jogom anno pont ugyan ezt csinálta. Gondolom japán indexes, vissza ugrik középre.


Ha jobbra vagy balra tartottam indexet akkor ment de középállásban lekapcsolt. Az akusaruk fordítva lettek feltéve és az verte az elektronikát.

2019. febr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, ahogy néztem kollégám Jog-ját szinte "testvérek". Akkor ezek szerint keresnem kell egy villamossági szakit aki ért az elektronikához.
2019. febr. 11. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!