Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az oktatóm mindenért megszól...

Az oktatóm mindenért megszól és üvöltözik velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már 10órát levezettem de még vétek néha-néha hibát pl. Kicsit lassabban megyek, maximum 2x elfelejtek hátra nézni a holtérbe.

Nem azzal lenne gond hogy szól, hanem azzal van ahogyan.

Torka szakadtából ordibálni kezd velem elhord minden szarnak illetve mindig felvázolja hogy nekem mennyi pénzbe fog ez fájni, ha ezt látja egy rendőr, de ezt minden 10 percben.

Az is baj neki ha nem akkora ívben kanyarodom( persze meg kell tanulnom a helyes ívet) és akkor lefékez majd a kereszteződés közepén ordít velem.

Váltani kéne oktatót, vagy ez teljesen normális?

Tesóm sose hiszi el ezeket és azt mondja ha igaz is lenne fogadjam el.


2019. jún. 4. 14:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen válts. Húgom hasonló helyzetben volt, ő váltott és nem bánta meg.
2019. jún. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy normális!

Ilyen ember mellett sosem tanulsz meg vezetni! Csak egy frusztrált bénázó leszel, nulla önbizalommal.

Mindenképpen válts!

2019. jún. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy ne engedd neki leépíteni az önbizalmadat. Nem ordítozunk az emberrel, ez egyszerűen nem stílus. Az ilyen azt érdemelné, hogy egyetlen tanítványa se legyen.
2019. jún. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az első oktatóm nekem is ilyen volt. 2x buktam is mellette, mert neki egyszerűbb volt ordibálni, mint elmagyarázni, hogy hogyan kéne csinálni. Kimondottan élvezte ha bénázom...

Én váltottam oktatót aki csendes volt és türelmes, egyből le is vizsgáztam vele.

2019. jún. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
De szóltál is neki?
2019. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
11%
Tanulj meg vezetni...
2019. jún. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Anno én is igy jártam , akkor még volt rutinpálya meg minden...A rutinpálya kellős közepén rá.. basztam az ajtót, szó nélkül! Aztán bementem az autósiskolába és kértem egy másik oktatót😁 Vele minden oké volt.
2019. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Még az elején vagy,ne az időt és a pénzedet húzd feleslegesen az ilyen oktatóval.

Ha az enyém emelte volna a fel a hangját egyből elküldtem volna a fenébe és rácsaptam volna a kocsi ajtaját....de az enyém csak pofákat vágott ,kérdéseimre félvállról flegmán valamit visszaszólt.Eljött az idő amikor már kicsit feszengve mentem és a hátam közepére se kívántam az egészet,hányingerem volt a vezetéstől,az októtól meg pláne. 13. óránál jártunk amikor miután zöldre váltott a lámpa sikeresen le is fullasztottam az autót...hatalmas röhögések közepette közölte velem az oktató,hogy milyen nyomorék vagyok. Közöltem vele,hogy megyünk vissza a sulihoz. Amikor oda értem nagyon durván kiosztottam és mentem is be egyből panaszt tenni és jelezni,hogy új oktatót akarok. Azt mondták pár hét és keresnek valakit,nah itt újra elszakadt a cérna és 8 percen belül megvolt 2 nappal későbbre az időpontom az új oktatómmal. Aki egy álom volt és ismét hatalmas lendülettel kezdtem bele a vezetésbe. Sokkal jobban megértett,sokkal jobban eltudta mondani a dolgokat és a kötelező óraszám után 0 hibával sikeres forgalmi vizsgát tettem....a másik mellett szerintem 70 óra után se ment volna.

2019. jún. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ilyen elmebeteg vki, akkor abból minek lesz oktató? Meg az ilyen minek ül kocsiba?
2019. jún. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
17%

Miért, az jobb, ha valakit minden mozdulatért megdicsérnek, 20 alkalom után elhiszi, hogy tud vezetni, aztán első nyáron kimegy az M7-re és megöl négy ártatlant?


Igenis ne legyen egy friss jogsisnak önbizalma, minden apró sebességtúllépésnél csengjen ott a fülében az oktató hangja. Vezessen úgy, mint aki tojásokon lépked. Majd pár tízezer kilométer után elkezd megjönni az önbizalom, és akkor már lesz is mire.


Az oktatód nem feltétlenül azért viselkedik így, mert egy állat, hanem mert ez egy oktatási stratégia. És szerintem nem rossz. Mert az autóvezetés egy olyan játék, hogy ha valamit elrontasz, akkor egy leordításnál sokkal súlyosabb következménye is lehet.

2019. jún. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!