Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2,5-3 millió között aránylag...

2,5-3 millió között aránylag jó beltérminőségű és reál megbízható autó, sedan?

Figyelt kérdés

Sajnos összetörtem az Insignia-mat, egy őz leugrott a partfalról és levettük fejjel lényegében.

Isnignia-t nem szeretnék megint, az emlékek miatt.

Amiket nézegettem lexus is 250, bmw e90 325i-t, passat b6-ot.


Mit gondoltok?

A lexus valahogy olyan vegyesfelvágott ezért picit hajlok felé, mert egy olyan elegáns autónak hat de kb nyíl alakot kapott és sportosnak hat.


2019. jún. 4. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a beltér fontos:

Renault Laguna GT: A gyérebb felszereltségű változatok sem rosszak, de beltérre ez a csúcs-csúcs, finom anyagokkal.

Lancia Thema: Ami igazából egy Chrysler 300C, de az elődje amit Európában csak Chryslerként forgalmaztak szörnyű volt. Az újabb, Lanciaként árult modell milliószor jobb komfortban és megbízhatóságban is, de csak nagy fogyasztású motorokkal volt elérhető. További hátránya, hogy még Lancia emblémával is brutálisan néz ki, totál ellentéte a kecses Insigniának.

Suzuki Kizashi: Ez is amcsi modell, idehaza néhány Suzuki kereskedő kapott belőle és pár évig hivatalosan forgalmazták is. Annyira azért nem számít luxusnak a saját kategóriájában, de elég kellemes csalódás.

Alfa 159: Ez meg azért megfontolandó, mert bagóért vesztegetik őket - sokkal többet ad és ez a széria már megbízhatóbb is volt, mint a német konkurencia.

Jaguar XF: Ezt csak félve írom ide, mert ilyen is van ennyiért, de csak a kínálat alja. Motorikusan megbízható, de mechanikusan hajlamos angolos lenni - van akit zavar, van akit nem. Viszont fényévekkel üt mindent azonos évjáratban.

Ford Mondeo Ghia: Csak ez a csúcs-felszereltségű széria ami beltérminőségben a többi fölött van.

2019. jún. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdésekből szokott kiderülni, hogy a kérdező már rég eldöntötte mit akar, csak megerősítést vár.

Szóval vegyél Lexus-t.


Egyébként pedig be kell ülni mindegyikbe és amenyik megfelel a jó beltér elvárásodnak.

Olasz, francia élből kiesik,, ahogy a BMW is. Lexus alkatrészárait nem tudom.

A VAG csoport mellett (ha már az Opel kiesik) én megnézném az Avensis-t is.

2019. jún. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
IS 250 messze van a sportostól, inkább komfortos, elegáns, és egy nagyon jó konstrukció. Én még mondanám a Mazda 6 és Honda Accordot is, mind a kettő nagyon jó autó.
2019. jún. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
32%
Ha jó minőségű, megbízható, nagyon jó belterű autót akarsz, akkor Audit kell keresni.
2019. jún. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!