Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiataloknak milyen használtaut...

Fiataloknak milyen használtautót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Egyetem után kellene valamilyen fiatalos, dinamikus, szép autó, ami ezek mellett megbízható is. Főként városi használatra 1.5 millióig bezárólag. Köszönöm!
2019. jún. 5. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy a kínálat, neked kell hogy tetszen nem nekünk
2019. jún. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

Igen neked kell tetsszen de tul sok elvárásod van. Legyen fiatalos dinamikus szep es megbízható is...


En fiatalként (22) azt tanácsolom neked hogy kizárólag kis méretben es megbízhatóságban gondolkozz. Nekem sem a szepsegidealom peldaul a Fiat Punto vagy a Suzuki Swift vagy a Toyota Yaris de en amikor autót vettem nalm kizárólag a megbízhatóság es alacsony fenntartási költség számított. Nem bántam meg ;)


Persze fiukent lila vagy rozsaszin autót nem fogok venni értelemszerűen, de a külső a legkevesebb.

2019. jún. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
suzuki swift 1.6 sport nekem bejön például
2019. jún. 5. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!