Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az igaz, hogy ha a jobb...

Az igaz, hogy ha a jobb oldalon zúg a külső gömbcsukló, akkor a bal oldali a rossz?

Figyelt kérdés
2019. jún. 6. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán hogyan tud zúgni egy gömbcsukló? Én még olyan embert nem láttam, aki hang alapján megmondta volna hogy hibás. Viszont menet közben érezni lehet ha már nagyon rossz, illetve alánézve és megmozgatva lehet látni hogy hibás-e vagy sem.
2019. jún. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A féltengely gömbcsukló.
2019. jún. 6. 02:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak simán féltengelycsukló és nem igaz. Ráadásul zúgni nem is igazán szokott, inkább kattog kanyarodáskor.
2019. jún. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Kezdjük ott, hogy olyan autót én még nem láttam amiben féltengely gömbcsukló van, a másik meg az, hogy nem szokott zúgni. Zúgni a kerékcsapágy szokott. És ha jobb oldalon zúg akkor biztos, hogy nem a bal oldali a rossz. Vagy szerinted ha fáj a jobb kezed akkor a bal van eltörve?
2019. jún. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De menet közben morog. Nem kerékcsapágyas. Volt már csapágyas, nem ilyen hangja volt.
2019. jún. 6. 07:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor talán a féltengely kihajtás csapágya morog a váltóban vagy a támasztócsapágy, ha van rajta.
2019. jún. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!