Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok! Simsonra milyen...

Motorosok! Simsonra milyen bukósisakot ajánlatok? Konkrét infók lent!

Figyelt kérdés

Készülök letenni az AM kismotoros jogsit, a kesztyű is jó kérdés hogy milyen kéne, hátha erre is válaszoltok. Átlagos anyagi helyzettel rendelkezünk. Saját magam tervezem megvenni a cuccokat. Meg milyen CIPŐT (nem bakancsot!!)? (az ösztöndíjból tervezem megvenni!)

30nakafelevagyok


2019. jún. 6. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Kedves "nakafele", ha ismered a google-t akkor kershetsz olyat magydnak amilyen szeretsz és megtudod venni.
2019. jún. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi az átlagos anyagi keret ( mert ha a KSHnak hiszek akkor szüleid nettó 7 kilót keresnek :D ).


Én azt tanácsolom, hogy fáradj be egy nagyobb motoros boltba ( pl Shox), ott mindent meg tudsz nézni, mindent ki tudsz próbálni és tudnak segíteni is.


A normális motoros cipők semmivel nem olcsóbbak, mint a bakancsok,szerintem akkor inkább egy könnyű túracsizma, az jó télen,nyáron, nadrágot rá tudod húzni és talán jobban is véd ha gáz van.


Sisakot neked kell eldönteni milyet szeretnél, zárt sisak, felnyitható,cross.. ami tetszik,kényelmes és belefér az árba olyat vegyél. Nekem felnyitható sisakom van, én nem vennék zártat más meg ilyet nem venne. :D

2019. jún. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a cipő nem drágább, az nem baj, csak a cipő jobban bejön mint a csizma.
2019. jún. 6. 18:30
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocs, elírtam, tudom hogy a cipő nem olcsóbb!
2019. jún. 6. 18:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem simsonra, hanem motorozáshoz veszel bukósisakot!

Egy babettával is lehet nagyot taknyolni, nem csak nagymotorral.

Véleményem (és tapasztalatom) szerint az a jó sisak, ami a teljes arcot is védi. Tehát a zárt, vagy a felhajtható elejű, a nyitottat hanyagolnám. Ezen túl, hogy a "normál", esetleg a cross bukó tetszik neked, az már egyéni ízlés dolga. Viszont lényeges, hogy ismert/elismert márkát vegyél, ne valami kínai f@st. Ahogy írták is, pl a Shox-nál. Illetve ne a neten rendelj (ott csak nézelődj), hanem személyesen menj be a bolt(ok)ba és próbáld fel a kinézett sisakot. Sokat számít a méretezés, illetve az, hogy mennyire kényelmes, mennyire illeszkedik a fejedhez.

Sisakot, cipőt soha nem vennék próba nélkül.

Persze ha már kipróbáltad, és neten rendelve olcsóbb, akkor - próbálás után - veheted neten is. De mindenképp próbálj fel akár többet is.

2019. jún. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! Én nekem a cross bukók nem jönnek be, én is zártat nézegettem. Mindenképp pinloclkosat szeretnék majd.nagyon szépen megfogalmaztad a válaszod!! És igazad van hogy nem a simsonra veszünk bukót, hanem magunkra, teljesen igazad van.
2019. jún. 8. 13:20
 7/7 anonim ***** válasza:
ruhának fürdőnadrág, cipőnek klumpa, sisaknak meg a legóccsóbbat amék tetszik :D (csak poén megne öljetek :D)
2019. júl. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!