Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért áll le az autó? (Infó lent)

Miért áll le az autó? (Infó lent)

Figyelt kérdés
Benzines opel. Elég sűrűn előfordul, hogy menet közben, mikor motorfékezek és újra gázt adok ránt egyet az autón, illetve ha lassítok és váltok vagy üresbe rakom mondjuk a lámpánál, leáll a motor. A hibakód a katalizátort írja, de a szerelő szerintem nem az a probléma, mert a kód kiütése után nem jön vissza a hiba kód csak kb 150-200km után

2019. jún. 8. 09:07
 1/6 A kérdező kommentje:

*szerelő szerint nem az a probléma


Egyébként nem mindig csinálja ezt az autó, de nagyon sűrűn előfordul

2019. jún. 8. 09:08
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak tippelni tudok.A felső holtpont jeladó vagy EGR szelep meghibásodása lehet. [link] vagy [link]
2019. jún. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elvinném egy normális szervizbe ahol megtudják mondani pontosan hogy mi az oka és nem fognak tippelgetni hogy talán e, talán az, és kiderül hogy mégsem és kidobatnak veled egy rakás pénzt. Egy sima márkafüggetlen szervizbe ami igaz nem a legolcsóbb, de nem is a legdrágább ott azért megfogják oldani a problémát.

Én szerintem motorvezérlő elektronikával lesz a gond. Bár nem akarok hülyeséggel jönni, de nekem például ez okozott ilyen jellegű problémát.

2019. jún. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
P2040 a hibakód egyébként
2019. jún. 8. 12:13
 5/6 A kérdező kommentje:
Az eddigi válaszokat köszi! Ha valakinek van még valami tippje az ne tartsa magában 😊
2019. jún. 8. 12:14
 6/6 anonim válasza:

Nekünk egy dízel VW-mél volt hasonló, ott simán ki volt dörzsölődve egy kábel, és menet közben ha rázkódott az autó, néha hozzáért a testhez ami zárlatot okozott. Olyankor rángatott kicsit a motor, vagy teljesen leállt.

Viszont ha neked nem véltetlenszerű és tudod a hibát reprodukálni, akkor valami más lehet.

2019. jún. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!