Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki diesel és ki benzines autó...

Ki diesel és ki benzines autó párti és miért?

Figyelt kérdés
2019. jún. 7. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Benzin, mert csak városon belül és a közeli környéken közlekedem autóval, ami max. 20 kilométeres utakat jelent. Évi 8-10 ezer kilométert megyek, és így számomra semmi értelme nem lenne a dízelnek. Ez a racionális oldala, az értelmi meg az hogy dízel motorból igazán jó hangzást nem lehet sehogyse kihozni, míg benzinesből igen (és én ezt már meg is tettem).
2019. jún. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Benzin, évente csak tizenötezret megyek 95%-ban országúton.
2019. jún. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kis köbcentis benzines. Azért, mert legfőképpen városban járok, sokszor indul, megáll. Könnyebben szervizelhető, olcsóbb alkatrészekkel.

Nekem nem opció a diesel, nem megyek annyit hosszútávon.

2019. jún. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Keveset megyek és azt is inkább városban ezért egy kis köbcentis benzinesem van
2019. jún. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Munkára diesel napi használatra közepes köbcentis benzines.

Ok?

Csak. A munkás autót imádom egy hulladék ütni vágni lehet az csattoghat. És ugye a gázolaj áfája mert teherautó én meg dolgozom


Néha elmegyünk normális helyre akkor nem akarok kattogast hallgatni nem érdekel hogy a német migránsok kopacsolnak a motortérben rendes benzines autóval megyek.

Így szoktam meg , és nekem ez igy rendben van

2019. jún. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én dizel párti vagyok.

Sokall jobb, erősebb, jobban gyorsul, szebb emberesebb a hangja.

A fogyasztás meg jóval kevesebb.

2019. jún. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
közepes dízel (1.9), 98%-ban országúton évi 15-17e km. Az ok egyszerű, olcsón fenntartható megbízható dízel és nem boltbajárok vele napi szinten 1,5km-re.
2019. jún. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Dízel.... öreg merci nagyobbacska mindenevő diesel motorral.


Szökőévente kell rá költeni, -25ben is úgy indul mint 35 fokban.


Nem kell pörgetni mint a barom, ha max 2000ig pörgetem és váltok akkor is lehet vele szépen közlekedni.


Hallani, hogy valami lapul a motorháztető alatt, míg benzines autónál ezt az ember max akkor hallja ha üveghangon pörgeti neki.

2019. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én felhasználás párti vagyok. Ha sokat mész akkor dízel, ha nem mész sokat akkor jó a benzin is. Ha tele vagy lóvéval és tökmindegy, a legnagyobb benzin kell :D
2019. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!