Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ferrari céges autónak?

Ferrari céges autónak?

Figyelt kérdés

A partnerem szerint túlzás lenne és esetlegesen negatív hatást kelthetne..


Nem boltba járásra használnám, csak partnerekkel találkozásra.. leginkább bent hagynám a telephelyen pár kivétellel.


Másik opció ami szóba jöhetne egy S63 coupe, de otthoniba már van hasonló és kicsit emelni akarnám a presztízst.


Illetve szerinte a dolgozók körébe is téma lenne jobban mint egy akármilyen másik prémium kategóriás autó.


Ti rossz szemmel néznétek ha a tulajdonos Ferrarival járna meetingekre?


2019. jún. 8. 13:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
43%
Onnan látszik, hogy kamu az egész, hogy abba bele sem gondolsz, hogy az üzleti partnered mégis honnan tudná, hogy te mivel érkezel a meetinggre? :))
2019. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
#11 Nem üzleti partner hanem a cégen belüli társtulajdonos parterem.
2019. jún. 8. 21:55
 13/16 anonim ***** válasza:
49%
egy Ferrarit megvenni elég sok pénz ahhoz, hogy egyedül ne dönthess. Ha a társadnak jó, örülsz. Ha pl egy sikeres informatikai, ügyvédi, befektetésekkel foglalkozó a cég, simán beleférhet.
2019. jún. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem inkább olyat vegyél, amire a valóságban is telik, pl. levegőt.
2019. jún. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Kedden már lesz suli, addigra megnyugszol fiam.
2019. jún. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
73%

Én nem adnám ennyire le a dolgot, nekem 3 Bugatti van, egy Eb110, egy Veyron meg egy Chiron a legújabb. Koenigsegget is vettem de az a csajomnak nem tetszett így azt csak a farmon használom, utána kötöm az utánfutót és viszem a tyúkokat a piacra vele. Anyámnak meg vettem egy Pagani Huayrát de túl szűkös volt így cseréltem neki Rolls-Royce Phantomra, mert annak nagyobb a csomagtere és belefér az 5 liter teszkós tej meg a kilós mosópor. És még ülésfűtése is van, sofőrnek meg ott a nyugdíjas Béla bá a szomszédból, az úgyis ráér egész nap.

Ferrarit nem vennék, az Enzoba még FM rádió sincs, nem tudok hol Bunyós Pityut hallgatni a belvárosi forgalomban, meg aztán 12-szer akadnék fel vele az Andrássy úthibáin... 488-at meg tudod ki vesz, snassz, van vagy 30 embernek csak Pesten... Az S63 meg nevetséges, a fiam azt kap majd 16. születésnapjára, de csak érettségiig. Utána minimum egy Lambo Aventadort.

Szóval ha ennyire kispályás vagy akkor ne is tegyél fel itt kérdéseket.

2019. jún. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!