Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak jó lenne egy...

Első autónak jó lenne egy Renault Twingo? 22L

Figyelt kérdés

1 éve van jogsim, folyamatosan a tesóm autóját vezetem csak.

Max hétvégente használnám, elgurulni a páromhoz (oda-vissza 20 km), vagy bevásárolni (oda-vissza 30 km), esetleg még néha kicsit csavarogni vele (oda-vissza 80 km).


Azért néztem ezt, mert kB 180.000 ből meg lehetne venni, biztosítás évi 60 rá, az is menne, súlyadó évi 6000, az is oké, átiratás 60.000, egyszer az is kibírható.


Fontos hogy olcsón fenntartható, kis autó legyen, nem ülnénk benne csak nagy ritkán 3-an, öten szinte soha.


Esetleg jobb autót tudtok, hasonló paraméterekkel?


2019. jún. 9. 05:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
23%
Vegyél egy pár jó cipőt inkább mert ezért a pénzért kerékpárt nem kapsz nemhogy autót.
2019. jún. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
6%

Pont jó választás a Twingo..az egyik legkényelmesebb szaladgálós autó, pontosan arra találták ki, amire neked kell...nem szeretem a kategorizálást de a franciák kimondottan csajos autóra tervezték..volt is sikere rendesen.


Ha vennél egyet, nézd meg, hogy mennyire rohad, volt-e nagyobb karambolja, és a belsejében kutya-macskaszőr, szemét, dohányszag van-e.


az is előny ha fél év műszaki van rajta, addig kijönnek a javítani való hibák.


vedd meg, oszt örülj.

2019. jún. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
95%

Lehet jó választás a Twingo, de kétlem, hogy 180ezerért jó választás.

Ennyiért még Suzukit sem adnak olyan állapotban, amit nem kell felújítani.

Az autóban nem csak motor van, jobb eserben azzal nincs gond, de a karosszéria, futómű, fékek, gumi abroncsok, stb, stb állapota is fontos.

2019. jún. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
63%
180-ért biciklit veszünk, nem autót. Nem vicc. Én ezt átgondolnám még egyszer és mellé tennék legalább fél misit.
2019. jún. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább buszbérletet.
2019. jún. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szia! Vettél végül Twingo-t? Én is azon gondolkodok most.
2020. máj. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Szia! Nem vettem azóta semmilyen autót.
2020. máj. 12. 18:23
 18/18 anonim ***** válasza:

Hát igen, a fiataloknak max egy álom az autószerzés... aztán meg a fenntartás...


marad a busz, meg a családi kocsi kunyizása.

2020. máj. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!