Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóbérlés mennyibe kerül...

Autóbérlés mennyibe kerül reálisan?

Figyelt kérdés

Az ősszel lenne egy fakultatív "csapatépítés", ahova le szeretnék menni, de egy kies helyen van, és nincs kocsim, ezért gondoltam bérlek.

Megnéztem, és egy Ford Focus bérleti díj 17 ezer ha pénteken veszem fel és hétfőn adom le, ami nekem teljesen laikusként túl olcsónak tűnik.

[link]

Mi lehet a buktató? Pl. nincs autópályamatrica?



2019. jún. 11. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Matrica sose szokott lenni a kocsikon ( kiv. Ha az előző bérlő hetrsett vett rá és nem járt le)


Ez nekem is túl olcsónak tűnik 4 napra.

2019. jún. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel.
2019. jún. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
keress rá az "olcsó autó bérlés" kifejezésre a guglin és láthatod, hogy régebbi típusokat alapfelszereltséggel már napi 3000-től lehet bérelni. Ezen felül kérnek kauciót az esetlegesen bekövetkező sérülésekre.
2019. jún. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, 2001-es halálán lévő suzuki swiftet lehet napi 3000-ért bérelni, nem egy új focust ami linkelt képen van...
2019. jún. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem irreálisan olcsó, de valóban kedvező az ár.

Autópályadíj szerintem nincs rá, azt külön írni szokták. Valamint 1000 Eurot kell letétben hagynod. Az azért nem kevés, nekem csak úgy "parlagon" ritkán hever ennyi pénz a folyószámlámon.

Amúgy menj el, vagy hívd fel a részletekért! Innen mi is csak azt látjuk ami oda van írva, azon felül csak találgatni lehet.

2019. jún. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Napi árba van a bérlés... Plusz kaució. ( amit ha nincs baleset / anyagi kár az autóban, vissza kapjuk ). Jól tudom??
2023. jún. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!