Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen költségekre számíthatok...

Milyen költségekre számíthatok amerikai autóbérlés során?

Figyelt kérdés
Nyáron megyek Amerikába dolgozni pár barátommal, és az utolsó pár napot utazással szeretnénk eltolteni. Ocean Cityben fogunk dolgozni, és szeretnénk felfedezni a Keleti Partot. Szerintünk a legolcsobb az autóbérlés lenne. Valakinek van már tapasztalata ezzel kapcsolatban? Mi a folyamat egy autóbérlés során? 4-5 napos autóbérlés körülbelül mennyibe kerülne? Előre kell foglalni, vagy esetleg rá ér ott? Előre is köszönöm szépen a valaszokat.

2019. máj. 17. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Kanadában béreltem, de biztos sok azonosságot lehet találni. Ami fontos: nekem nem fogadtak el debit kártyát SEMELYIK kölcsönzőnél. Ha nincs hitelkereted észak-amerikai banknál, akkor offos vagy kapásból (kaució helyett van a hitelkeret). Nekem végül barátnőm fizette a saját kártyájával, mert ő kanadai. Másik: biztosítás. Érdemes olyan utasbiztosítást kötni, amiben van felelősségbiztosítás is, ugyanis Kanadában ez is kellett a bérléshez, vagy érdeklődj, hogy kötnek-e rád külön, ha bérelsz. Emiatt a kettő miatt mindenképp érdemes előre érdeklődni (telefonon inkább) adott cégnél. Egyébként más nem volt. Benzin olcsó, autók tiszták és jó állapotúak voltak, legalábbis amerre én voltam :D Vigyázni kell ott is, a Ford F150 kis autónak számít kis túlzással :D Mi Nissan Note-tal tök kényelmesen elvoltunk ennek ellenére. Telefonhoz nem nyúlni vezetés közben, körbe-stoppos kereszteződésekre figyelni kell, és ha megáll az iskolabusz a megállóban, nem előződ ki se sávot váltva, se sávon belül. Sok sikert! :)
2019. máj. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon szépen köszönöm a választ. Esetleg egy összeget kérdezhetek, hogy mennyibe került? Eléggé kíváncsiak vagyunk és nem tudjuk, hogy mire számítsunk.
2019. máj. 17. 18:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Legegyszerűbb, ha megguglizod h "car renting XY város", és pár cégnél a kalkulátorban megnézed h milyen autóra abban az időszakban mennyi lesz a bérleti díj. Az, hogy nekem Kanadában, ráadásul februárban mennyi volt, nektek egyáltalán nem jelent semmit.
2019. máj. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!