Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés
Logiszt nevű felhasználó kérdése:

Ez melyik autószerviz lehet Pécsen vagy környékén?

Szeretnék rájönni, hogy a Pécsi készenléti rendőrség hol szerelteti a kocsiját. Vettem egy kocsit, ami régen rendőr kocsi volt és mivel a rendőrség tudtommal nem feltétlen márkaszervizbe hordja az autókat így nem tudom milyen beavatkozások történtek a kocsin (pl mikor volt vezérlés cserélve). Ezeket a képeket találtam a helyről ha valaki esetleg felismerné.

[link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: rendőrség, autószerviz, Pécs

tegnapelőtt 00:29  Privát üzenet  

A válasz
Rendőrségi H Astrákat a Penthénél szoktam látni rendszeresen hátul a szerviznél az udvarban. Ez a hely egyértelműen nem az, fogalmam sincs hol lehet.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont tegnapelőtt 09:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kell -e fizetni a kölcsön autóért az autószervízben?
Opel Astra H,1,4 Benzin Mi ez a fura hang?
Autószerviz rövidítéseinek megfejtése?
Kwik Fit gumi- & autószerviz-hálózatról mi a véleményetek?
Debrecenben tudnátok ajánlani nagy tapasztalattal rendelkező autószerelőt?
Benyó, vagy Kukoly szervíz Nyíregyházán?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!