Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek lenne benne üzlet?

Krómgyűrű kérdése:

Szerintetek lenne benne üzlet?

Figyelt kérdés

Tehát Simson. Lenne rá vevő, ha Simson alkatrészeket (használtan és újonnan) árulnék, illetve blokkokat újítanék? Tapasztalatom van benne, célszerszámok vannak. Tudom, hogy ez mind akkor derülne ki, ha elkezdem és csinálom, de ha körbenéztek sok ember kapkod alkatrészek után?

Sajnos egy kis eldugott faluban lakok, itt egy-két embernek szoktam segíteni a Simson-ját beállítani meg ilyenek.

Nem tudom, hogy máshol mi a helyzet.



2019. jún. 15. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha valóban értesz hozzá és ezzel foglalkozol, akkor pontosan tudod, hogy a Simsonok ára irreálisan magas, extrém elszállt a piac.

A felújítás, szerelés termelhet pénzt, ha tényleg nagyon jó vagy benne, tudsz olyat, amit a többség nem.

Az alkatrészárulást nem tudom hogy képzeled. Vannak célgépedig, hogy utángyártott alkatrészeket készíts? Mert az hogy az unix-tól vagy akárhonnan megrendeled, aztán magasabb áron hirdeted a facebookon, az elég rizikós, néhány hülyét be lehet palizni, de a többségnél működik a google.

2019. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már nem kiváltság egy 50-es 125-ös robogó, azt tankolod cseréled ami kell rajta, 16 éves bontatlan blokkos Kymco van a családban, megkap időben mindent.

Simsont ma már nem éri megvenni nem hogy fenntartani, ha két utcányira meg boltba járásra lenne használva oda elég az 50-es robogó és van némi hely is az ülésében.

2019. jún. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2.-nak: Figyelj, tudom, hogy manapság sokkal kényelmesebb lenne egy robogót venni és azzal járkálni, és vannak emberek, akik kinevetik azokat, akik még Simsonnal járnak, mert már elavult. Igen, valóban az, pont ezért kell rákölteni. A Simsonok minőségét nagyban meghatározza az, hogy hogyan és milyen precizitással rakják össze, egy szóval ne legyen gányolás rajta és sok múlik bizony az alkatrészek minőségén. Nem mindegy, hogy "német", illetve drágább, jobb minőségű alkatrészt vásárol a tulaj vagy pedig megveszi a kínai dolgokat, mert az "occsó vót" és aztán pár hét-hónap múlva nézi mi a baja már megint a motornak. Az ilyen minőségű alkatrészek miatt ítélik el a Simsonokat, de azt be kell vallani, hogy nem mai gépek, ezért szemügyre kell venni rajta mindent és lehet legózni.


#1-nek: Nem autószerelő a szakmám, édesapám az. A családban is van egy Simson, amit nagyjából már kitapasztaltam, hogy-mint kell vele szerelni. Alkatrészeket úgy értettem, hogy rosszabb blokkokat elbontok és azokat adom el darabokban. Ritkán járok Németországba, és az "újakat" pedig onnan szerezném be.

2019. jún. 16. 09:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lenne. Tul kicsi ez piac keves a simson. Ha bovited mint altalanos kismotor szerelo + funyirok stb. talan zsebpenz-re eleg.
2019. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 veterán vas ***** válasza:

Régóta rugózol ezen a kérdésen, pedig számtalan választ kaptál már.

Ha igazán komolyan gondolnád, már biztos hozzáfogtál volna. Amúgy -szerintem- ez a márka már a múlté.

/pláne egy Isten háta mögötti helyen/


Természetesen fölteheted még sokszor ezt a kérdést más-más formában, de döntsd el végre, valóban csinálni akarod, vagy csak álmodozni, irkálni akarsz róla?

2019. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!