Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jár e valami negatívummal, ha...

Jár e valami negatívummal, ha át akarok menni egy másik autósiskolához?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy megkezdtem az egyik autósiskolánál a jogsit letenni és már a KRESZ vizsgám már megvan, valamint az elsősegély is, azaz csak gyakorlati órák vannak hátra. Nemrég derült ki, hogy egy közeli ismerősöm, régi ismerőse oktató, és csak jobb lenne nála a rutint és a forgalmat tanulni, mint egy vadidegennél.

Tehát mivel jár az átváltás?


2011. márc. 23. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem annak idején az iskola által aláíratott szerződésben benne volt, hogy amennyiben nem náluk csinálom végig X ezer Ft-t kell fizetnem nekik.
2011. márc. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de ez mekkora baromság már, minek a feltétele a jogosítvány igénylése? hogy meglegyen az orvosi, eü, és a három sikeres vizsga, azaz a vizsgalap. mi köze lenne az autósiskolának ahhoz, hogy én kinél akarom a gyakorlati részt megcsinálni például? nem értem én ezt.. a szerződésnél nyilván nincs vita
2011. márc. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pontosan nem tudom, de elvileg lehet hogy a mostani iskoládba is fizetni kell ilyen "kilépési díjat", míg az új suli valszeg drágábban fog vállalni, bár ez mindenhol változó.


A szerződésben am. minden le van írva, olvasd el!

2011. márc. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!