Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autósok ki mire tippel?...

Autósok ki mire tippel? Lámpánál állva majd elindulva 1-es 2-es és bumm beesett a kuplungpedál. Tehát autómentő jött hazavitt király! Szóval mi a legrosszabb ami lehet?

Figyelt kérdés
Tudom autószerelő megmondja,de addig is kiváncsi vagyok a tippekre,mire számítsak. Annyit tudok nem Bowdenes hanem olajos tehát az nem szakadt el és az olaj sem folyt el!!! a kuplung fent marad de ha benyomom beesik és lent marad.
2019. jún. 19. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Kuplungcsere. Kb 80000ft.
2019. jún. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Egyáltalán nem biztos a kuplung csere.

Lehet hogy csak Kifolyt az olaj valami cső koszolódás miatt.

2019. jún. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Beviz Elek ***** válasza:

A kuplung munkahengerrel lesz valami, nem vészes.


Ha magának a kuplungnak lett volna baja, akkor azt hallottad volna...

2019. jún. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kuplung munkahengerre tippelek én is. Az én autómra pl pont kuplungpedál beesést megelőzően volt egy visszahívás. A munkahenger és a hidraulika egyéb elemeit cserélték.
2019. jún. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elszakadt a kuplung-bowden. Nem minden autó van hidraulikus működtetésű kuplunggal szerelve.

Ha nem belvárosban kell közlekedni, egy szervizig elmenést simán be lehet vállalni kuplung nélkül, eddig kétszer sikerült, ebből az egyik könnyített változat volt (éjjel, kihalt város).

2019. jún. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!