Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Auto túl régi vagy nekem van...

Auto túl régi vagy nekem van bajom? Instabilnak érzem a kanyargós utakon.

Figyelt kérdés
Úgy érzem, mint ha fel akarna borulni, vagy nem veszi az ívet rendesen, ezért nagyon lassan kell kanyarodnom. Régi, könnyű autó, se szervo se semmi nincs benne, ami az újabbakban van. Mások, más autóval nem így mennek, hogy nagyon lassítanának.
2019. jún. 19. 11:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg csak szimplán fos állapotban van és amiatt produkál ilyen jelenséget. Normális állapotban nem olyan rossz az az autó, nem lehet vele száguldozni de szerpentines utakon is tök jól irányítható, stabil marad végig (tapasztalat).
2019. jún. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Még megy, de nem kapott már műszakit."


Akkor hogy megy? Nem mondod hogy műszaki nélkül közlekedsz? :D

2019. jún. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolog, hogy te rosszul vagy benne valamiért, más meg lehet azt érezné, hogy nagyon is kemény a futóműve. Én pl Renault Thaliával 100 km/h-vel beveszek komoly kanyarokat, amit más 60-al venne be az autóval, na de ha valaki ül mellettem, az rosszul is lesz.
2019. jún. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Van műszaki, nem Magyarország. Lejár, még 4 hónapig lehet használni utána.
2019. jún. 19. 18:53
 15/16 A kérdező kommentje:
Lehet én sokalltam be a sok kanyargós úttól. 😀
2019. jún. 19. 18:54
 16/16 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan fos állapotban van a futómű, ezért dülöngél.
2019. jún. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!