Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw Scirocco VAGY 2. gen Audi...

Vw Scirocco VAGY 2. gen Audi TT VAGY alfa romeo brera VAGY opel corsa d opc?

Figyelt kérdés
Sziasztok a közeljövőböm szeretnék egy kicsit sportosabb kocsit vezetni ezért váltanék a fentiek között valamelyikre, de még tanácstalan vagyok.... mindegyikek megvan az előnye, hátránya és használtan körülbelül ugyanaz az árkategória

2019. jún. 20. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Opel corsa meg a TT, tudod te mit kérdezel.
2019. jún. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán az opelra megy legkevésbé rá inged gatyád. A corrado óta a VW-kkel nem valami jó a tapasztalat, az audit meg nem ismerem.
2019. jún. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
1# Gondolom az OPC neked csak karaktersor.:D
2019. jún. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

#3


Gondolom te meg azt se tudod mit beszélsz.

Attól hogy egy városi kisautót "megpöckölnek" még kisautó marad. Anyagminőség, kényelem, extrák, hifi ezek mind elmaradnak a másik 3 autó mellett.

A corsának a polo gti vagy az audi a1 a vetélytársa.


Kérdező válaszd a brerát 1.8tbi-vel.

2019. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4# Pontosan tudom. Az OPC-t nem úgy kell elképzelni, mint magyaországi sufniban pöckölt autót.

OPC Astrához volt szerencsém a kollégám által, több ló volt gyárilag benne mint a V8amban, cserében több mint 10 ezer euro volt, én nem vettem volna meg.


Abban igazad van, hogy nekem ez mindegyik szinten alluli, így kb. nekem egyre megye, hogy kevésbé xar, vagy nagyon.

Az alfárol nem mondok véleményt, mert az meg nem az én világom.


Viszont kiváncsi lennék, hogy a TT szerinted mi, ha nem kisautó? Még hátsó büntetöülés sincs benne, hogy a kutyámat magammal tudjam vinni.

2019. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Az Audi TT kisautó, viszont alapból nagyon sportos, minőségi autónak lett tervezve (akkor is, ha Golf a platformja. A Corsa meg egy műanyag városi kisautóból lett felpiszkálva gyárilag. Nem egy liga.
2019. jún. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A Brera nehezebb, mint a többi, a szuper 1,75 TBi motorral szerintem alig van eladó. A Corsában egyet kell értsek, azért, mert OPC, még egy gagyi kisautó a minősége. A használtan egy árkategória sületlenség: óriási a különbség az ugyanannyiba kerülő mondjuk TT és Corsa közt.
2019. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne annyira jártas, csak ahogy néztem használtan ugyanolyan árkategóriába volt mind a négy
2019. jún. 20. 20:39
 9/10 anonim ***** válasza:
de azért azt láttad, hogy az ugyanannyiba kerülő autók évjárata, futásteljesítménye milyen különbséget mutat?
2019. jún. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9# A baj az hogy a futásteljesítményre sajnos még mindig nem lehet adni. Még németeknél sem igazán, nemhogy magyarországon, ahol mindenki 10 eves autót akar 80 ezerrel venni.
2019. jún. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!