Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyikre tegyemre a vizsgát?...

Melyikre tegyemre a vizsgát? Motorra vagy kocsira?

Figyelt kérdés
Melyikre könnyebb letenni? Illetve melyik az olcsóbb? (A1 vs. b)

2019. jún. 21. 06:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem a pénz alapján döntenék, hanem az alapján, hogy mit szeretnék jobban. Autót vagy motort vezetni, melyik prakti, melyiket tudod jobban kihasználni.
2019. jún. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Az autó négy évszakos közlekedési eszköz, a motor meg nem az, az időjárás függő, de megfelelő kürülmények között lehetnek előnyei, ámbár nem mindenki szetet motorozni.

Az már régen rossz, ha a jogositvány szerzésnél is a "melyik olcsóbb" a szempont.

Akkor el kell gondolkozni azon, hogy mibe is kerülhet autót, motort fenttartani...

2019. jún. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Melyikre könnyebb és olcsóbb???

Többnyire az alapján szoktak dönteni az emberek,hogy melyiket fogom használni....mert arra nem kidobott pénz

2019. jún. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nyílván figyelembe vettem a szempontokat. Csak a végén arra jutottam hogy nem tudok dönteni közölük. Csak az egyikre van lóvé, szóval végül az alapján akarom eldönteni hogy melyiket könnyebb illetve olcsóbb letenni. Az eddigi válaszokat köszönöm.
2019. jún. 21. 11:22
 5/17 anonim ***** válasza:
Melyikre könnyebb? Ha ez a fő szempont akkor csinálj AM-et...
2019. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem jobban jársz egy B-vel, aztán robogózhatsz, ha rákapsz a dologra akkor meg pl egy B125.
2019. jún. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Csak az egyikre van lóvé...😂

Ember..Te vagy egy kezdő troll vagy,vagy a leghülyébb vakációzó balfac,akit valaha láttam errefelé.

Én döntsem el helyetted mivel fogsz közlekedni? Ez most komoly?

2019. jún. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
workdev köszönöm a normális válaszodat.
2019. jún. 22. 07:41
 9/17 A kérdező kommentje:
#7 nem arról van szó hogy eldöntöd helyettem mivel fogok közlekedni hanem hogy melyik vizsgát könnyebb megcsinálni...
2019. jún. 22. 07:43
 10/17 anonim ***** válasza:

egyértelmű hogy az a1 olcsóbb és könnyebb de egy kocsival nyáron is télen is tudsz közlekedni, motorral télen nem nagyon, vagy csinálhatod azt amit én hogy téli cucc, kézvédő, markolatfűtés meg minden ami télre kell és akkor nem fogsz anyira fázni csak mire eléred a 60 évet azt fogod mondani hogy inkább kocsiban ültél volna télen.

tiéd a döntés amenyivel drágább a b jogsi meg egy normális kocsi anyiból jössz ki ha normális téli cuccot veszel motorra, lehet vele spórolni de akkor nem lesznek anyira tartósak nem 5 évet bírnak csak 2

2019. jún. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!