Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hyundai i40 1,7 crdi vagy...

#KalányosAndzseló kérdése:

Hyundai i40 1,7 crdi vagy Nissan Pulsar 1,5 dci? .

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Autócsere előtt állok és szeretném a ti véleményeteket is kikérni, ha lehetséges, népítéleten utána olvasgattam mindkét típusnak, de még érdekelnének a vélemények.


Jelenleg egy A4-es 2.0 pdtdi autót hajtok, ha csak a munkámat nézem napi 100 km-t megyek 70-30 országút-város. Felgyűlt benne a kilométer és a mérete sem az igazi, így elérkezett a csere.


A két kiszemeltem a fent említett Hyundai i40 - első generációs, 2012-2013-as példányokat nézegettem 1.7 crdi 136 lovas motorral, kézi váltóval.


Tudom, nem egy kategória a kettő, de ez a két autó fogott meg most. Szóval a másik egy Nissan Pulsar 1.5 dci 110 lovas, kézivel 2014-2015.


Konkrét kiszemelt példány még nincs, de olyan 70-80 ezer kilométer a max. ameddig nézegetem. Persze tudom, lehet tekerve és nem kilométert veszünk, de tekintve hogy a munka mellett még járok az autóval és hétvégente túrázgatások is vannak, hamar belerepülnek a kilométerek, így próbálok eleve egy keveset futottat nézni, remélhetőleg leinformálva sikerül. :)


Hosszúra sikerült elnézést, konkrét típushibákat nem találtam, így idehagyatkoznék, mindennapi autónak melyiket ajánlanátok? Melyik lenne a megbízhatóbb és beváltabb? Esetleg ha vannak itt tulajok, szívesen meghallgatom a negatív dolgokat az autókkal kapcsolatban.


Előre is köszönöm és további kellemes hétvégét mindenkinek!


2019. jún. 22. 18:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem i30-m van de nagyon szeretem, szerintem az i40 meg jobb lehet ennel
2019. jún. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!