Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az Opel...

Mi a véleményetek az Opel vectraról?

Figyelt kérdés

Szóval a B és a C is nagyon tetszik bár mivel még tanulok inkább a B-t választanám.

1.6 16V nézegettem de lehet az 1.8as is.

C vectra is tetszik, de azt meg nem tudom milyen motorral érdemes nézni, mert hallottam, hogy a dízelek elég rosszak belőle.

Továbbá az utastér is elég fontos lenne mivel elég magas vagyok (tudom,hogy ezt csak én érzem, de mégis mik a tapasztalatok)



2019. jún. 22. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Keret???
2019. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valamelyik B vectra motorja nagy betegágy... már több embertől is hallottam illetve ismerősnek is volt és meg is döglött de nem akarok hülyeséget mondani mert nem vagyok biztos a motorban, szóval majd jön valaki és megmondja :)


Én régen A vectraval mászkáltam egy ideig, ott semmi gond nem volt a férőhellyel. (196 vagyok)

Gondolom a B is hasonló lehet...

2019. jún. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vectraból nem véletlenül fut viszonylag kevés.

Használt autóknál állapot függő is, mit veszel, de a Vectra nem a megbízhatóságáról híres.

2019. jún. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát olyan 500000ig gondoltam ezért is B-ben gondolkozom és a fenntarthatósága lenne a lényeg
2019. jún. 22. 21:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a fenntarthatóság a lényeg, akkor a kistesóban, azaz a G Astrában gondolkodj.
2019. jún. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A C Vectra gyeremekkoromban egesz jo autonak tunt, mara mar ezek is kezdenek oregek lenni.
2019. jún. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!