Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 Millióert munkába jaros autó?

1 Millióert munkába jaros autó?

Figyelt kérdés
Milyen autót ajánlotok 1 millió környékén ami keveset fogyaszt és könnyen fentarthato.. Eddig a 3generacios swiftet néztem, napi 2x30tert megyek. Válaszokat előre köszönöm.

2019. jún. 23. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Astra G ?
2019. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En is Swiftet vennék. Ki jön 600-700-ból is már olyan ami munkába járósnak tökéletes, gondolok itt az alacsony felszereltségre illetve hogy csak 3 ajtós az 5 ajtós helyett.
2019. jún. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első. Az a baj, hogy szerintem sokkat eszik a benzin astra. Nem 5 literes fogyasztást várok, de egy 6-6.5 már jó lenne.
2019. jún. 23. 19:54
 4/10 A kérdező kommentje:
Második. Köszi. De csak az autó árára szánok 1 milliót nem összesen. A 3 ajtós autókrol irtozok... :D illetve ennyiért nem fapadost akarok
2019. jún. 23. 19:56
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy pálya-e vagy főút és mennyire szereted nyomni a gázt. Nekem a Fiat Panda a becsípődésem, (nekem) nagyon kényelmes vezetni, fillérekbe kerül a karbantartása és benzinpárán eljár - viszont nem arra való, hogy 150-nel döngess vele.


Ha olyan autó kell, aminek lehet nyomni, akkor marad a Swift vagy felejtsd el a kis fogyasztást.

2019. jún. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha Suzukiban gondolkodsz, ilyen árral akkor lehet érdemesebb volna régebbi SX4-et megcélozni, már vannak 1 MFt környékén példányok bőven.
2019. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dízel golf 4 vagy Passat b5 90 Lovas tdi motorral kombi rohadt nagy , jó gép és 6 liter körül el van . Ekkora távra már jó a dízel .
2019. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Úgy átlagosan nyomom neki. És ebből a pontosan 32 kmbol 25km főut.
2019. jún. 23. 23:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyen golf 4 meg passat b5 szerintem felejtős, annak a fenntartása nem igazán egyszerű vagyis nekem volt négyes golfom, amit egy e46 320d-re cseréltem és még a bmw-nek sincs annyi nyűge, mint annak, sőt fogalmazzunk úgy, hogy a bmw egy stabil kocsi a golf meg egy megbízhatatlan f*s volt egyszer a hátsó fék gyulladt majdnem ki, utána a töltés ment el, azután a műszerfal villogott össze vissza, minden gondja amúgy filléres tétel volt, de tény ami tény háromszor hagyott a xarban. Én azt mondom maradj a swiftnél az valóban egyszerű, ha nem fontos a minőség, meg a túl nagy vezetési élmény akkor teljesen tökéletes autó, annak sok gondja nem lesz, menni fog és kész, mondjuk nekem mindig német kocsijaim voltak, de sokszor voltam irigy a suzuki megbízhatóságára...
2019. jún. 24. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1 millióból G Astra?! :O Akkor inkább H! Ennyiért ma már abból sem a kínálat legalja van. 1.6-os 115 lovas céges kombi nálam mindig a 7 literes normája alatt fogyasztott, pedig nem a fogyasztásra mentem, normál módon használtam. A klíma pl tavasztól őszig folyamatosan be volt kapcsolva.
2019. jún. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!