Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2015-ös Mercédes Sprinter316-o...

2015-ös Mercédes Sprinter316-os autót néztem ki magamnak. Vannak rejtett gyári hibái? Vagy maradjak a 2010-es jól bevált WV Crafternél?

Figyelt kérdés
2019. jún. 24. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
A két jármű ugyanaz csak más emblémával. Az újabb Mercedesben kicsit több extra van, de ugyanott fog rozsdásodni, beázni - szerintem még a papír szerinti terhelhetőségük is megegyezik.
2019. jún. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
91%
Szerintem vegyél valami olyat,aminek legalább le tudod írni a nevét rendesen.......
2019. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kasztni ugyanaz, de műszakilag teljesen más.

Nincs ennek baja, csak a rozsda, de azt ismered a Craftertől is. Maga a motor bír 500 ezer km-t, többet nem. De addig nagyon pöpec.

2019. jún. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vegyél legújabb sprintert vagy craftert azok legalább már elsőkerekesek, télen se fog izzadni a tenyered, h mikor mész be árokba.
2020. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4

Te vagy az elsőkerekesfurgonakirály fétises csávó?

2020. jún. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom miről beszélsz, de arra a célra amire nekem kell csak az első vagy összkerék jöhet szóba.
2020. jún. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Maradnék a crafternél, megbízhatóbb motor van bennük és olcsóbb hozzá az alkatrész is. Ismerőseim panaszkodnak az újabb sprinterekre.
2020. szept. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!