Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autókba lehet turbot...

Milyen autókba lehet turbot szerelni illetve hol és mennyi be íratni minden modosítást az autón?

Figyelt kérdés

Üdv. Nos. Szeretnék majd venni a közeljövőben venni autót és szeretnék előre tudni mindent a kocsikról. Nos eddig az van meg hogy sokba fog kerülni.

De úgy tudom, soros motorba nem megy turbó stb. Máshol úgy hallottam hogy lehet de rossz lesz. Nos az érdekelne hogy minden autóban lehetséges illetve szerelési stb költséggel mennyibe kerül?


Másik kérdés hogy ha szeretném kicsit sportosabbra húzni a kocsit hogy jól nézzen ki , mennyibe kerül a felmérése miket rakhatok a kocsira?Illetve a beíratatás a forgalmiba mennyibe kerülne? Nem szeretném ha NKH elvenné a forgalmit.

Napokban láttam hogy egy gyárilag tuningolt autóról elvették a forgalmit.


(Nem nagyon volt a családomba autó ezért fordulok az internethez, a választ előre is köszönöm.)



2019. jún. 24. 18:15
 1/1 anonim ***** válasza:
48%
porseba
2019. jún. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!