Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ebayes supercharger avagy...

Ebayes supercharger avagy elektromos turbó, számít e valamit az autónak? Avagy ez is parasztvakítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok, lényegében van egy őskövület 2.4 v6 benzin/gázos c5-ös a6-os szívó benzin 165le. Érdekelne, hogy számítana e neki, ha egy ilyen 16.5A és 35ezer ford/perces kis elektromos turbót beszerelnék a szívócsőbe, vagy csak kamu az egész?!

Amit tudni kell, gyárilag torlólevegős a rendszer, a hűtőrácstól szívja a menetszelet, nem a motortérből.



#elektromos #turbó #Supercharger #elektromos turbó #turbó feltöltő
2019. jún. 25. 06:53
 1/7 D. Brasco ***** válasza:
84%
Az ilyen elektromos turbo kb annyit ér mint szaron a harmat.....a parasztvakitas ne továbbja!Pénzt ne adj ilyen szutykokért!
2019. jún. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Eltévesztetted a rovatot, a humor meg az ezotéria rovatok nem itt vannak
2019. jún. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

Ezt nem tudja lehet senki, főleg amíg ki nem próbálta.

Lehet semmi haszna, de akár lehet jó is.

Így hülyeség véleményt mondani, mint előttem írták.

Nyilván a technika fejlődik, az elektromos dolgok szerkezetek felé.

2019. jún. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Régen a hűtő ventillátort is a motor hajtotta állandóan.

Most már elektromos.

Az elektromos autót még csak elképzelni se tudta senki egykoron, ma meg már itt van.

Ezért talán még működhet is a turbó is.

Mennyi az ára , mit írnak róla?

2019. jún. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

Léteznek ilyenek, csak nem ebben a kategóriában.

[link]

[link]

[link]

A fenti cuccban három villanymotor hajt egy kompresszort, három külön akku van hozzá a csomagtartóban.

Kb. úgy működik mint a nitrópalack, pár élvezetes gyorsításra elegendő, csak nagyságrendekkel olcsóbb feltölteni az akkukat, mint egy nitrópalackot.

Minden más csak parasztvakítás.

Totalcar cikk:

[link]

2019. jún. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16.5 amper 12v-on. :D Amit nyernél nyüansznyi különbséget kb a generátor nagyobb terhelése el is nyelné :D
2019. jún. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Brandon41 ***** válasza:
Felhívom a figyelmedet, hogy a mechanikus feltöltőt (kompresszor) hívjuk superchargernek, a turbót, meg turbó feltöltőnek. Én nem vennék elektromos turbó feltöltőt (meg semmi hasonlót) az ebay-ről(lehet csak nekem vannak fenntartásaim az ebay-el kapcsolatban). A totalcar-os ciket én is olvastam az elektromos turbo feltöltőről, és elég jónak ígérkezik, én adnék neki egy esély de ugye ahhoz kell még egy másik elektromos táp, ami nem az autó akkumulátora.
2020. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!