Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Legjobb szívó benzines autók?

Legjobb szívó benzines autók?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most egy tdi-m van de kezd egyre tobb gond lenni vele es amugy is egyre tobbet kell rovid tavon autoznom melo váltás miatt.

Ezért tudnatok ajanlani megbízható szívó benzines motorokat?

2000ccm körüli legyen minimum.

Pl honda civic type r 2007 es evjaratot vagy merci c200kompresszort nezegettem. Tippek?

Előre is köszönöm.


2019. jún. 27. 23:01
 1/3 anonim válasza:

c200 kompresszor az mióta szívó? :D


És mi a cél? Takarékosság, vagy teljesítmény? Ez a type R inkább egy teljesítményre hangolt autó. Ha 2000 ezres sportos szívó benzint akarsz ami megbízható akkor talán tényleg nincs jobb választás. Vagy ott van még az Lexus IS200, az is 2 ezres szívó és megbízható autó. Vagy ugye az e46 os bmw, 2, 2.5 ös motorral. A motorja bírja, de maga az autó igényli a törődést.

2019. jún. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érthető és ésszerű döntés. De nem túl nagy a választék az újabb autók körében ami 2 literes és szívó lenne. A dízel után kell majd egy kis megszokás a relatív nyomatékszegény szívó benzines autóhoz. A turbó benzineseket teljesen kizárod?
2019. jún. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem zárom ki azokat is nezegettem.

Kicsit rosszuk fogalmaztam nrm csak szivo benzin erdekel de mindenképpen dizel menni fog benzines auto jonni :D

2019. jún. 28. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!