Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mikorra várható a jogosítványo...

Nokia 4ever kérdése:

Mikorra várható a jogosítványom megérkezése?

Figyelt kérdés
Nos a héten hétfőn voltam az okmányirodában (19.01.21) az ügyintéző azt mondta 4-5 nap mire kiszállításra kerül. Saját címemre kértem nem az okmányirodába. Nem Budapesten csináltattam, hanem egy kisebb városban. Nagyjából mikorra számíthatom, hogy megérkezik? Bocsi a hülye kérdésért, de nem tudom mi változott tavalyhoz képest. A válaszokat előre is köszönöm.

2019. jan. 24. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
jövőhéten megkapod
2019. jan. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
6nap 13óra 34perc 25másodperc múlva érkezik
2019. jan. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

4-5 napon belül???

Bocsi, de mi sem látjuk, hogy a te jogosítványod éppen hol van :)

Ha ez ilyen tippelős játék, akkor azt mondom, holnap megérkezik.

Majd írd ki a megfejtést.

2019. jan. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a segítséget.
2019. jan. 24. 10:13
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Egymillió azonos kérdés után még egy. Ha az ügyintéző már megválaszolta, akkor tőlünk mit vársz? Egyébként a hivatalos határidő 8 naptári nap, de csak az elkészültére vonatkozik. Az okmányirodába ennyi idő alatt meg kell érkeznie. A lakcímre kiszállítás nincs benne, s az bizonytalan, több tényezős.
2019. jan. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy az ügyintéző 4-5 napot mondott, de te kivétel vagy, neked még ma megjön.
2019. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Üdv!

[link]


kb 5 nap míg megjön, ezen az oldalon nyomon követheted hol jár

2019. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!