Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Esti autó mosás?

Esti autó mosás?

Figyelt kérdés

Ha este megmosom akkor az megszarad foltmentesen?

Lehet hülye kérdés, de ha nap közben mosom meg akkor foltosan szárad meg a melegtől.


2019. júl. 1. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Nappal lassan szárad, foltos lesz

Éjjél még lasssbban

2019. júl. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hol mosod? Szerintem ott probléma lehet vízzel, ha foltosan szárad meg. A napszak lényegtelen. Én szoktam néha éjjel is leveretni az autót (sima víz, plusz samponos szivaccsal átmosás) még sosem volt foltos.
2019. júl. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ezért szoktam áttörölni. Van speciálisan erre való mikroszálsas vastag törlő. Jó nagy, mint egy törölköző. Csak rá kell tenni a felületre és a sarkainál fogva végighúzni. 10 perc alatt tökéletesen szárazra és foltmentesre törölhető vele az autó. Nekem ez vált be.
2019. júl. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Áttörlöm egy száraz pamut ruhával amikor már kezd száradni. Szép, fényes, foltmentes lesz.
2019. júl. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!