Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek első motornak egy...

Szerintetek első motornak egy Simsont vegyek vagy pedig egy 50-és cross/enduro-t vagy egy 50-es sportmocit? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Mindenki a Simsont ajánlja általában első motornak de nekem valahogy túl “parasztos”, igénytelen kinezetileg ezzel más is van így ? Inkább egy Apriliára vagy Derbire gondolok vagy yamaha esetleg. Mit gondoltok ? Van egy harmadik opció is ami szerint a pénzt inkább A1-es jogsira költeném és egy nagyobb sportmotorra gyüjteném még a pénzt, mivel be töltöttem már a 18-at, de diákmunkás vagyok mert tanulok. :)

2019. júl. 2. 12:33
 1/4 $$$$$ ***** válasza:
48%
Ha már 18 vagy akkor A2 őt csinalj. Mert az A1 az 125 ccm meg aszem 15 LE .... Az A2 meg 35 KW es ott azért leht nezegetni. Én meg 750-es Gsxr-t is lattam A2 es papirokkal aminek ugye köze sincs a 35 KW hoz. De ha bevalalod vannak ilyenek... És elvileg nem piszkalnak erte a rendőrök( nem akarlak szabály sertesre ösztönözni csak leírtam Xd). De amugy vannak tenyleg A2 be valo kis sport motorok most nem tudok sokat igy hirtelen de pl. Kawasaki 250r meg még van egy pár biztosan....
2019. júl. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 $$$$$ ***** válasza:
Ka de az fontos hogy a 750 es Gsxr-eket meg a hasonlo motorokat első motornak semmi képpen se ajánlom. De pl.a Kawasaki 250r még elmegy első motornak szerintem. Meg a hozzá hasonló gépek is.
2019. júl. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 D. Brasco ***** válasza:
Szerintem is csinald meg a nagyobb motorra valo jogsit....vagy ha minden aron kis motort akarsz venni akkor csak simsont ne!
2019. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Simson felett már kicsit eljárt az idő. Nekem is van, tudom miről beszélek. Akkor érdemes venni, ha direkt retró, régiség jellegű szerkezetet akarsz. És szeretsz bütykölni. Én nagyon elégedett vagyok a saját simsonammal, mert semmire nem használom, és arra tökéletes.
2019. júl. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!