Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes a Honda Civic Type R...

Érdemes a Honda Civic Type R GT autót megvásárolni hosszabb távra megbízhatóság szempontjából?

Figyelt kérdés

Vásároltam már egy Škodát szintén szalonból, de kb fél év után produkált olyan hibákat, mint egy húsz éves autó, így túl is adtam rajta.


Honda Civic Type R (GT felszereltség) nekem álom autó évek óta, első látásra szerelem volt. Viszont félek, hogy ebben is csalódni fogok műszakilag. Mi a véleményetek? Nem mintha az ára problémát okzona különösebben, de alkudni mennyire lehet a szalonokkal ha akarom bele az összes extra csomagot is?


Köszönöm a válaszokat!



2019. júl. 3. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van pénzes akkor inkabb a mustangot ajánlom, mondjuk a ferrari 458 is jo lehet en azt vettem, nem bántam meg
2019. júl. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Más márka nem érdekel, én erről szeretnék véleményt kérni továbbra is.
2019. júl. 3. 14:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha van ra penzed nem leaz gond fenntartani
2019. júl. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem fogsz csalódni.
2019. júl. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mustangot ajánlani egy Type R-el szemben, az komoly. Nagyon megbízható autó, de mint minden turbós autó, igényli a sűrű olajcserét és a kiemelkedő minőségű olajat. Ezen egy nagyszervíz nem 80000, mint egy Suzukin, de aki ilyet vesz, annak ez ne jelentsen gondot, alapvetően egy nagyon jó autó, ennyiért ez elvárható.
2019. júl. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Össze konfiguráltam magamnak az extrák egy részével az autót, ami + másfél millióra jött ki. A szalonnal mennyire lehet alkudni ilyen autónál? Az extrák árát legalább le lehet alkudni szerintetek? Tapasztalatok?
2019. júl. 14. 05:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!