Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek 500ért?

Milyen autót vegyek 500ért?

Figyelt kérdés
Legyen megbízható, biztonságos, kényelmes, klíma, elektromos ablak minimum, illetve dizel legyen. Volvo s40re jo választás?
2019. júl. 6. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Engedd el végre ezt a filléres Volvo témát
2019. júl. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Erre csak azt tudom mondani h 300ért 3as bmw van azonnal ugy hogy teljesen real a kerdes . Nekem nem fillerek
2019. júl. 6. 15:41
 3/10 anonim ***** válasza:

Az egyik legnépszerűbb használtautós oldalon nézegetve a klímás, dízel S40-ek 500-ért konkrétan a kínálat legalját képezik.

Várhatóan bármi, de tényleg bármi elromolhat rajtuk, akár a legváratlanabb helyzetekben is, egyszerűen az állapotuk és az életkoruk miatt. Vinni fogja a pénzt még akkor is, ha az előző tulaj kímélte, pusztán azért, mert az ilyen árkategóriájú S40-ek kb. 20 évesek.

Én egészen biztosan nem vennék ennyiért S40-et, mert a feltételekbe van kódolva a biztos és totális gazdasági totálkár.

2019. júl. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én meg erre csak azt tudom mondani, hogy hetek óta írkálod ki ezeket a kérdéseket, hogy pénz nélkül akarsz Volvo-t. A BMW is hulladék ennyiért, ahogy előttem írták a Volvo is. Kis pénzből nulla presztízsű, filléres fenntartású autót kell venni. Kompromisszum, ez van.

Ennyiből ki lehet fogni jó dízel Astra G-t, de inkább az Astra F, Vectra, Golf III, Vento és hasonló autók között kell nézelődni.

2019. júl. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az a Volvo egy Mitsubishi Carisma, egyébként. de szerintem annyiért nem kapsz abból sem szépet.
2019. júl. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha csak éppen annyit össze tudtál szedni, akkor szerintem se vegyél Volvót. Ennyiért nem tudsz jó állapotút. Inkább Astra, Golf. Meg ha megveszel egy autót, akkor minimum át kell íratni, vezérműszíj-,szűrők-, olajcsere.
2019. júl. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A hahu-n konkrétan 1 darab dízel S40 van ennyiért. Az is lejárt műszakis, tehát arra valószínűleg minimum még egyszer ennyit ráköltesz, mire egyáltalán közlekedésre alkalmas lesz.
2019. júl. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező a 300-ért 3-as bmw egy reális kérdés,mert az egy megvalósítható dolog,de a volvo s40 dízel 500 ezerért egy hülyeség,talán talász valami üzemképtelen papírral nem rendelkező f*st,de amúgy ennyi...
2019. júl. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél 300ért pöpec hibátlan 3mas bmwt... Birom mikor vkinek nincs pénze de prémium autóval akar járni. Utána meg jön a másik kérdés hogy most vettem, nem indul, mi baja lehet?
2019. júl. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Erre csak azt tudom mondani h 300ért 3as bmw van azonnal ugy hogy teljesen real a kerdes"


Jó vicc. 300-ért 20-30 éves, szétrohadt és/vagy külföldi papíros 316i-k közül válogathatsz.

2019. júl. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!