Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak mennyire felelne...

Első autónak mennyire felelne ez meg? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Most kaptam jogosítványt, és néztem egy 1998as évjáratú Opel Tigra autót, ami nekem nagyon megtetszett. Semmi különösre nem használnám, tehát nem vagánykodni kellene, dolgozni járni, vásárolni, meg nyaralni elmenni vele (kb 200 km). Tehát nem hajtani szeretném mint egy őrült, csak a szükséges dolgokra használnám. Mennyire lenne ez jó első autónak szerintetek? Köszönöm előre is.
2019. júl. 7. 11:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kihagytam, hogy 1.4 benzines!
2019. júl. 7. 11:25
 2/7 anonim ***** válasza:
az a Tigra a korabeli Corsa vagányabb ruhában. Szög ugyanaz a technika. Ha tetszik és szép az állapota, megveheted.
2019. júl. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kinézetén kívül semmivel nem tud többet egy Corsánál, cserébe az alkatrészeket sokkal nehezebb/drágább beszerezni hozzá.
2019. júl. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
hány éves vagy?
2019. júl. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
20 és lány vagyok :) ha ez lényeges :D
2019. júl. 7. 11:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Nőnek jó kis kezdő autó lehet.

Ugyanaz a recept mint hasonló autóknál. A technika ugyanaz a lemezek mögött, mint a hasonló korú kompakt testvéré. Ami drágább azok a típusspecifikus alkatrészek, karosszéria, beltéri elemek.

Ha jó állapotú akkor lehet jó vétel, sajnos ezek is rohadnak, mint a korabeli Opelek, na meg a Tigra-t sem éppen a nyugdíjas orvosmérnök házaspár vette boltbajárós autónak. Legalább egy boyracer tulaja lehetett. Nagyon meg kell nézni milyet veszel

2019. júl. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
javaslom, nézz Ford Pumát is. Hasonló kis kupé, csak sokkal jobb autó, szerintem még jobban is néz ki. Félek, a kinézett Tigra egy agyonstrapált vacak lesz.Eszedbe nem jusson érzelemből, segítség nélkül vásárolni!!!!
2019. júl. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!