Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hyundai i20, Suzuki Swift,...

Hyundai i20, Suzuki Swift, Renault Clio első autónak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy kis segítséget kérnék, kinek mi a tapasztalata a fentiekről? Első autónak lenne. A keret olyan 1-1,5 millió között lenne maximum (kezdeti költségeket elsődlegesen beleszámítva), és használtan venném, 2008-2012-es évjárat között, benzineset. Nem mindennapos használatra főként városba és 1-1 vidéki nyaraláshoz. Egyéb ajánlásokat is elfogadok :) Köszönöm!

2019. júl. 1. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen futásteljesítmény mellett fölösleges ilyen árkategóriában autót venni, főleg elsőnek, én ennek a pénznek kb a felét szánnám rá. Egyébként én a clio mellett szavazok, olcsó fenntartási költseg, egész jók a motorok, benzinesből csak a 16 szelepeseket venném, vagy az 1.5 dci-t.
2019. júl. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a baj ezzel a kerettel hogy swiftből csak a 2005-2010es verziót tudod venni ennyiért

Abból viszont fullosat (digit klima, 8 légzsák, kulcsnélküli indítás stb..)

Szuper kis kocsi, megbízható, jól is megy és kezes is

Nagyon kicsi a fordulóköre, szuperkönnyű vele parkolni, és a fogyasztása is jó

Én ilyet vettem nemrég első autónak :)

A következő generációból az alap felszereltségűt foghatod ki másfélért (se klima se semmi) vagy valami nagyon leharcolt vackot


Mazda is egy jó autó, az egyetlen nagy probléma vele hogy szörnyen rohadnak, még az újabbak is

Mazda 3ból néztem meg párat, nem volt köztük olyan ami valamilyen szinten ne kezdett volna el rozsdálni, így letettem róluk

A cliókról nem tudok nyilatkozni


Amúgy a ford fiestát ajánlanám még (2008 utáni generáció)

A 95 lovas motorral elég dinamikus, egy generációval újabb a swiftnél (jobb fogyasztás és felszereltség)

Másfélből elég jót vehetsz már belőle

2019. júl. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!