Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti melyik autót ajánlanátok...

Ti melyik autót ajánlanátok 30-40 millióért?

Figyelt kérdés

Én a Tesla Model X-et néztem.

(Barátnőm szülinapjára lesz)


2019. júl. 9. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Akkor vedd azt :)
2019. júl. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
50%
A jövőre való tekintettel Teslát vennék, viszont annak a szervizelése elég macerás. De ennyiből valami jó V8-ast is vehetnél, bár nem hiszem, hogy a barátnőd petrolhead :D
2019. júl. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Férfiként mondom, én ha nő lennék nem örülnék egy Teslának. (Mondjuk én még férfiként sem)

Abszolút nem csajos autó. Vegyél neki valami GLE, vagy A Mercit, Porsche Macan-t, Q5 /Q7, Range Rover-t, vagy a többi ilyen mainstreem luxi SUV-t, amivel villoghat instagramon. Ha lehet fehérbe :D

G-Merci lenne nyilván a legmenőbb, de az 30-40 millába nemigen csúszik bele.


Mert ha szomorú, ha nem, ez kell a nőknek, és ezt szeretik.

2019. júl. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben, lehet végül az lesz. Tudok rá többet is költeni, ezt indulóárnak gondoltam, de bármennyit rááldoznék. Soha nem kért tőlem semmit, pedig tudja, hogy a családom igazán tehetős, szerintem ezt megérdemli.
2019. júl. 9. 16:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Fu basszus de komoly azta 40 misis kocsi jajj..... ja jó reggelt. :D :D
2019. júl. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem troll vagy, akkor ne olyan autót vegyél, amit itt ajánlunk, hanem amit ő szeret. Nem is értem ezt a kérdést, nem látok logikát a helyzetben.


Van 40 milliód egy ajándékra, és pont a gyakori kérdéseken kérdezed meg, hogy mit vegyél belőle.


Őszintén szólva szerintem kitaláció, ne haragudj, ha tévedek, de annyira szürreális. Nem életszerű, hogy pont itt kérdezed meg.

2019. júl. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én annyi pénzért nem egy autót vennék...miért nem veszel inkább 10 db dácsia logánt? minden nap másikkal tudna járkálni, a gumijuk is kevésbé kopik úgy.
2019. júl. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért itt kérdezem, mert én nem értek az autókhoz, jogsim sincs, nem tudom, hogy milyen tulajdonság az ideális, pl. milyen a jó motor, stb.
2019. júl. 10. 09:06
 9/9 anonim válasza:
Szerintem vegyel olcsobb autot es a felet add oda egy beteg gyerek kezelesere.( ha mar megteheted) Ha a baratnod szeret, ugysem a kocsi arat fogja nezni. Szerintem 20, 10, 5 milliobol is lehet jo kis kocsit venni ami elvisz A bol B be.
2019. júl. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!