Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha felvette az autos kamera...

Ha felvette az autos kamera hogy szabalyt szegtek es en ezt felteszem a youtubera ugy hogy latszik a rendszam, azert engem megbuntetnek pl adatvedelem miatt vagy hasonlo miatt mer ip cim alapjan lelehet kovetni?

Figyelt kérdés

2019. júl. 9. 15:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Ha valaki feljelent, akkor megbüntetHETnek.
2019. júl. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 D. Brasco ***** válasza:
44%
Jaj....már megint a kamerás videos youtube-ra feltöltő köpenyes igazságosztó........
2019. júl. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
:DDD tudom hogy fáj betartani a törvényt
2019. júl. 9. 16:02
 4/16 anonim ***** válasza:
23%

" tudom hogy fáj betartani a törvényt"


Ez eléggé öngól hatású megjegyzés!!!!


HA bárki rendszáma látszik a videódon és ezt nyilvánosan felteszed az internetre, akkor TE SÉRTED MEG a törvényeket,ehhez ugyanis nincs jogod.

És minden különsöebb nehézség nélkül be tudnak azonosítani, és - nagyon is jogosan - megbüntetnek!

2019. júl. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nembaj :D en legalabb nem veszelyeztetem masok eletet :)
2019. júl. 9. 16:08
 6/16 D. Brasco ***** válasza:
37%
Ezt nyilván egyből gondoltuk....tisztában vagyunk vele hogy te még biztosan soha semmilyen körülmények között nem voltál még szabálytalan......
2019. júl. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ahan :)
2019. júl. 9. 16:26
 8/16 anonim ***** válasza:
57%

1. a rendszám mutogatásával valóban törvényt sértesz, de a kutya sem fog megbüntetni, mivel a youtube csak terrorizmushoz vagy nemzetközileg körözött személyekhez köthetően ad ki személyes adatokat (magyar hatóságokkal egyelten esetben működtek együtt az elmúlt 10 évben)

2. más kérdés, hogy ha ez eljut az autó tulajdonosához, akkor közjegyzővel hitelesíti a videót (onnantól fogva te már hiába törlöd le) és utána játszi könnyedséggel feljelenthet vagy beperelhet téged

2019. júl. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Még mindig egy majom vagy. Mert az sokkal jobb mikor a fajtád, pályán, belső sávban 110-el szuttyog és leszarja, hogy mi van mögötte, mondván ő szabályos.
2019. júl. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 $$$$$ ***** válasza:
59%
Hat személyi jog sértés. En biztos hogy a gatyád is leperelném ha feltennél engem😂. Bar en nem szabájtalankodok túl gyakran. De azert utallom a hozzad hasonlóakat akik masokat szivatnak meg. Jellemtelen senki vagy meg midnen hozzád hasonlo is... En csak beperelnelek de tuti van oylan is aki jol megverne. Amit meg is érdemelnel. Foglalkozz a magad dolgával...
2019. júl. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!