Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti nem tartjátok irreálisan,...

Ti nem tartjátok irreálisan, nevetségesen soknak a használtautók árait?

Figyelt kérdés

Felmegyek a hasznaltauto.hu-ra.. és 100+ ezer km-es, 10 éves, 68 meg 75 lóerős fostalicskák (pl Suzuki Alto) is alsóhangon 1.150.000 Ft-ért vannak fent és ez a kínálat legalja, tehát, ha még fostalicskából is jobbat akarnánk venni, ami nincs leharcolva teljesen, akkor még dobjunk hozzá jó fél milliót legalább... Hihetetlen.


Miért van ez? esetleg magánszemély felteszi az autóját reális áron, amire autókereskedések azonnal lecsapnak, megveszik és felrakják jó drágán, kartellezve, vagy ennyire jól teljesít Magyarország és pörög a gazdaság, hogy minden autó 1,5-2x-es áron van fent, mint amennyiért elfogadhatónak tartanám egy átlagos magyar fizetés mellett...


vagy... mindenki azt hiszi, h a saját lova aranyat ér és felrakják méregdrágán? vagy én nem vagyok tisztában az árakkal és szokjam meg, hogy a férges alma (visszatekert, rommá tört múltú lestrapált ipari hulladékok) kilója 600 ft..?



2019. júl. 9. 16:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
57%

#20


És akkor mi van? Igazából nem vagyok csóró, de ezek az árak akkor sem normálisak, se az autóknál se az ingatlanoknál.

Valóban, ha más bukik, akkor azzal én jól járok. Ugyanezt csináltam a deviza alatt és ismét meg fog történni, ha már ilyen felelőtlenül veszik fel a hiteleket most is :)

2021. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Hát, figyelj, énis jobban szeretem ha valami olcsóbb, de mások szerencsétlenségét nem kívánnám érte. Szóval ez olyan dolog, hogy akik ezen élvezkednek, remélhetőleg minden megspórolt pénzt a családja gyógyszerei fogja költeni.
2021. febr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
57%

Figyu! Senkinek nem tartottam pisztolyt a fejéhez hogy:"Te márpedig felveszed a hitelt 0 megtakarítással, önerővel 30-35 évre" Ez mindenkinek a saját döntése, felelőssége. Ha úgy alakul a gazdaság, munkaerőpiac hogy nem tudja fizetni a hitelt, arról hagy ne én tegyek már :D Az, hogy én ezt ki fogom használni, az megint más dolog, akkor sem én vagyok az okozója. Ha pedig nem én használom ki, akkor más fogja. Lehet itt egymásra köpködni, de te is ugyanezt tennéd ha lenne pénzed és occó kici pénzért feltudnál vásárolni egy rakat ingatlant vagy autót. Azért ennyire ne legyünk már álszentek. Szerinted pl ezek a babavárók meg csokok nem fognak bedőlni? Dehogynem, idő kérdése. Elég csak annyi, hogy nem jön össze időre a gyerek és egyből dupla annyit kell visszafizetni, de biztosan ezt is én kényszerítettem rájuk :) Ha meg már ezek bedőlnek, akkor húzza magával a többit is.

Köszönjük szépen a jókívánságokat, legalább lesz pénzünk gyógyszerre, de ugyanezt kívánom neked és a családodnak is. Azért adós ne maradjak ;)

2021. febr. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
57%

#23


Az a baj, értelmezni nem tudsz, gondolom kevés az IQ hozzá. Énis azt írtam, hogy jó az, ha olcsóbb, akár az ingatlan, akár az autó. Én a magadfajta sötét parasztoknál azt utálom, amikor beírják, hogy "remélem bedől nekik". Ez igenis undorító. Persze, ha úgy alakul, akkor lépni kell, de azt kívánni, hogy a másik élete tönkremenjen, az tipikusan a gerinctelen nulla férgek fegyvere.

2021. febr. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
68%
Akkor tarts gerinctelennek igazából k***@'ra leszarom. :D Inkább téged hívnálak IQ betyarnak, mert azt nem fogod fel, ha minden embernek marha jól megy, akkor az árak emelkednek, ami pl nekem most nem jó. Ilyen a világ sajnos! Ami az egyik embernek jó, az a másiknak nem, ugyanez egy válság is, de élj a te kis naív "gerinces" világodban, de ugyanúgy lehetőséged lenne, te is megtennéd ;)
2021. febr. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

#25


Veled ellentétben engem nem zavar, ha másnak is jól megy. Megvan a kocsi, a ház, így nem érdekel. Ha van lehetőség, akkor veszek másikat, ha nincs, akkor így járt. Ettől nem vagyok egy élettelen nulla, aki azt várja, hogy egy másik család belebukjon a hitelébe, hogy venni tudjon valamit. De persze, ahogy tudjuk, a Magyarok a legnagyobb férgek egymás ellen, csak kifelé van összetartó pofánk. Pont ezért tudnak a politikusok bármit lenyomni a torkunkon.

2021. febr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy honnan szedted hogy nekem semmim sincs, de oké, legyen így :D Akkor arra válaszolj már ha ilyen okosnak tartod magad: Azt írtad hogy az olcsó árakat te is szereted, azt bebukott hitelek és válság nélkül hogy gondolod? Ha pörög a gazdaság nem fognak az árak lemenni. Na, hogy oldanád meg? Te ugyanúgy ezt akarod és az előbb írtad is, csak mellette még álszenteskedsz. Én legalább vállalom, te még azt sem, de az olcsóságnak te is örülnél. :D Na, akkor melyik rosszabb? (képmut... Khmmm)

Ilyen szar szemét önző világot élünk és ezt el kell fogadni. Ha nem gázolsz át másokon, akkor rajtad fognak. A másik, az emberek rohadtul nem tanultak 2008-ból, pedig nem olyan régen volt. Ha ilyen hülyék, hát az ő bajuk. :D Azt hiszik, hogy nem fog újra megtörténni vagy velük nem fordulhat elő ilyen,pedig de! Aki nem gondolja át csak a milliók lebegnek a szeme előtt és képzeletben már a dupláját is elköltötte, annak csak gratulálni tudok. A hitel nem rossz dolog, de nagyon vigyázni kell vele, na, ez az ami az emberek 90%-nak nem megy, csak azt látja, hogy dől a lóvé ;)

Mindegy, befejeztem, úgysem fogod megérteni az én álláspontom én pedig a tiéd. Te tarts nyugodtan gerinctelennek én meg téged egy álszent képmutatónak, ennyi. Ettől én még ugyanúgy jól fogok aludni :D

2021. febr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!