Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki tud segiteni AAA...

Valaki tud segiteni AAA autóval kapcsolatos munka kérdéseimre? Sos

Figyelt kérdés
Állást ajánlottak. Gépjármű felvásárló. Esetleg valaki ismeri a munkahelyet. Fóton van. Elsősorban a fizetés, munka körinleiras, juttatasok érdekelne.
2019. júl. 9. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fizetésről nem tudok nyilatkozni, de az ügyfelek közül sokan fogják emlegetni az anyukádat. Keress ár AAA-s véleményekre a neten. A Totalcaron is vannak cikkek, hogy hogyan verik át az ügyfeleket (vevőket és eladókat is). Elég nagy lehet a fluktuáció a felvásárlók között.

Szerintem biztosan jutalékos a fizetés azaz attól függ mennyi embert tudsz bepalizni.

Nekem eladó az autóm és az AAA-sok egyfolytában sms-eket küldözgetnek meg hívogatnak, de kizárt, hogy én hozzájuk elmenjek azok után amiket olvastam róluk, úgyhogy a sokadik sms után meguntam és írtam nekik, hogy ne zaklassanak.

2019. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Nyílt titok, hogy aki autót akar eladni, vagy vásárolni, az AAA autót nagy ívben elkerüli, hírhedten inkorrekt módon tevékenykednek.

Nem hiszem, hogy a belső információkat sokan megosztanák veled, de talám...

2019. júl. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amennyiben magadra ismersz a videóban Antonioban, te vagy az emberük:

https://www.youtube.com/watch?v=z9FhBnbgYm8&t=865s&pbjreload..


Ha van gerinced, van még értéke számodra az olyan kifejezéseknek mint becsület, adott szó, tisztesség, akkor felejtsd el őket, mert nem vagy alkalmas.

2019. júl. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, énis hallottam. Csak biztam benne, hogy hátha ez csak teoria. De ha ilyen sokan mondják akkor teljesen igaz. Akkor szerintetek felejtős, ha nem akarok stresszben élni.
2019. júl. 9. 20:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Az interneten sok mindent meg lehet tallni, de speciel én mg egyetlen olyan bejegyzést nem láttam, ami cáfolta volna az AAA botrányos eseteit, sőt... amikor a kereskedés a szerződés apró betűs részére hivatkozik, azzal éppen az inkorrektséget ismerik be.

Ez persze a kérdésedre nem válasz, furcsa módon még senki nem mesélt arról, milyen az AAA-nál dolgozni.

2019. júl. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!